Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.

baliv Kuchyňská vodovodní baterie KI-5010 N chromovaná

Číslo výrobku 5529805

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Jednopákové baterie

Podobné produkty

Popis výrobku

Číslo výrobku 5529805

Kuchyň je duší vašeho domova - zde nejen vaříte a jíte, zde se také smějete a slavíte, hádáte a udobřujete. Zkrátka - zde se odvíjí váš život. Proto je pro nás důležité, abyste se tu cítili obzvláště dobře. Naše kuchyňská vodovodní baterie KI-5010 N vás bude spolehlivě provázet turbulentními všedními dny. Klademe velký důraz na to, aby naše vodovodní baterie slučovala kvalitu, design a funkčnost a mohla vám tak dlouho a spolehlivě sloužit.

baliv - stvořena pro život
Tato kuchyňská vodovodní baterie je pro vás přesně to pravé, pokud máte bojler nebo ohřívač umístěný pod dřezem. Jedná se totiž o nízkotlakou baterii, koncipovanou tudíž speciálně pro beztlaké zásobníky teplé vody. Obzvláště líbivý je její zaoblený, kompaktní tvar v kombinaci s otevřeně uspořádanou pákou. Jen skvělý vzhled nám však nestačí, neboť chceme, aby naše vodovodní baterie dokázala čelit požadavkům vašeho každodenního života. Aby to dokázala, zabudovali jsme užitelné prvky. Výtokové ramínko vodovodní baterie můžete otáčet o 360°. Dosáhnete tak pohodlně na všechna místa ve dřezu a můžete jej bez problémů vyčistit.

Protože chcete kuchyň, která vám dlouho vydrží
Při výrobě klademe přirozeně zvláštní důraz na používání pouze kvalitních materiálů. A protože je pro nás důležitý nejen hezký design, který vzniká díky chromovanému povrchu, ale také podmínka, aby byla vodovodní baterie robustní a trvanlivá, vyrobili jsme ji ze solidní mosazi. Všechny součásti naší vodovodní baterie, které přicházejí do kontaktu s pitnou vodou, splňují proto vysoké hygienické standardy aktuálního nařízení o pitné vodě Spolkového úřadu pro ekologii (UBA) a Německého plynárenského a vodárenského svazu (DVGW). A protože teď už víte, jak velký důraz klademe na kvalitu, asi vás ani nepřekvapí, že pětiletá záruka je pro nás samozřejmostí.

Voda teče obratem ruky
Směšovací tryska na výtokovém ramínku vodovodní baterie vytváří příjemně měkký proud vody. Kromě toho jsme pro vás zabudovali kvalitní kartuš s keramickými těsnicími kroužky - po montáži to můžete hned spustit. A abyste nestrávili s montáží příliš mnoho času, přiložili jsme k vodovodní baterii veškerý materiál, který budete potřebovat. Obsah dodávaného balení baliv kuchyňská vodovodní baterie KI-5010 N připojovací hadičky upevňovací materiál

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Provedení:Páková baterie
Připojovací ventil:Ne
Typ připojení:Nízkotlaká armatura
Úspora vody:Bez funkce úspory vody
Sprcha na nádobí:bez sprchy na nádobí
Série:Série č. 10
Barva:Chrom
Vhodné pro montáž pod oknem:Ne
Otočné:Otočné
Armatura se senzorem:Bez senzoru
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:800 g
Výška:15,0 cm
Šířka:5,2 cm
Hloubka:20,9 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru