baliv Kuchyňská vodovodní baterie KI-1360, chromová
Číslo výrobku 6195184Popis výrobku
Číslo výrobku 6195184
Kuchyňská vodovodní baterie KI-1360 značky baliv rozzáří vaši kuchyň svým nadčasovým chromovým vzhledem. Proto je pro vás a vaši rodinu pomocníkem v každodenním životě a svým zahnutým výtokovým ramínkem přináší oživení do každodenních úkolů života. Flexibilně nastavitelná hadice. Zůstane v jakémkoli tvaru obzvláště praktická při čištění dřezu. Při umývání nádobí dosáhnete zcela pohodlně a bez námahy na všechna místa ve dřezu, díky výtokovému ramínku vodovodní baterie, které je otočné o 360°.
Měkký proud vody zajišťuje obsažená směšovací tryska. Abyste mohli vodovodní baterii používat ihned po montáži, zabudovali jsme pro vás kartuš s keramickými těsnicími kroužky. A protože toužíte po kuchyni, která dlouho vydrží, je vodovodní baterie vyrobena ze solidní mosazi. Baterie upoutá ve vaší kuchyni pozornost díky svému chromovanému povrchu. A abyste nestrávili s montáží příliš mnoho času, přiložili jsme k vodovodní baterii veškerý materiál, který budete potřebovat.
baliv - stvořeno pro život
Kuchyň je duší vašeho domova - zde nejen vaříte a jíte, zde se také smějete a slavíte, hádáte a udobřujete. Zkrátka - zde se odvíjí váš život. Proto je pro nás důležité, abyste se tu cítili obzvláště dobře. Naše baliv kuchyňské vodovodní baterie vás spolehlivě provází náročnými všedními dny.
Klademe velký důraz na to, aby naše vodovodní baterie slučovala kvalitu, design a funkčnost a mohla vám tak dlouho a spolehlivě sloužit. V naší výrobě klademe důraz na používání pouze kvalitních materiálů. Myslíme si totiž, že vodovodní baterie by měla nejen dobře vypadat, ale být i robustní a trvanlivá. Všechny součásti naší vodovodní baterie, které přicházejí do kontaktu s pitnou vodou, splňují navíc vysoké hygienické standardy aktuálního nařízení o pitné vodě Spolkového úřadu pro ekologii (UBA) a Německé asociace pro plyn a vodu (DVGW).
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874121110
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Provedení: | Vodovodní baterie do velkokuchyní |
| Typ připojení: | Standardní baterie (s 2 přípojkami) |
| Sprcha na nádobí: | Se sprchou na nádobí |
| Barva: | Chrom |
| Otočné: | Otočné |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,50 kg |
| Výška: | 50,5 cm |
| Šířka: | 11,9 cm |
| Hloubka: | 27,1 cm |













