1.12.2020 12:34


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

baliv Kuchyňská vodovodní baterie KI-1160 chromovaná

Číslo výrobku 5529961

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Jednopákové baterie

Popis výrobku

Číslo výrobku 5529961

Kuchyň je duší vašeho domova - zde nejen vaříte a jíte, zde se také smějete a slavíte, hádáte a udobřujete. Zkrátka - zde se odvíjí váš život. Proto je pro nás důležité, abyste se tu cítili obzvláště dobře. Naše kuchyňská vodovodní baterie KI-1160 vás bude spolehlivě provázet turbulentními všedními dny. Klademe velký důraz na to, aby naše vodovodní baterie slučovala kvalitu, design a funkčnost a mohla vám tak dlouho a spolehlivě sloužit.

baliv - stvořena pro život
Pěkná kuchyňská vodovodní baterie s minimalistickým designem byla v roce 2017 vyznamenána oceněním Red Dot Award - mezinárodní cenou za design. Snadno přístupnou páku lze použití k zapnutí a vypnutí i k nastavení teploty. Vzhledem k tomu, že je hygiena v kuchyni tou nejvyšší prioritou, můžete páku ovládat zcela jednoduše hřbetem vašich rukou nebo pažemi. Vodovodní baterie je koncipována tak, aby vám usnadňovala váš každodenní život a dokázala bez problémů čelit požadavkům reálného světa.
Proto jsme do ní zabudovali užitečné funkce. Výtokové ramínko vodovodní baterie můžete otáčet o 360°. Dosáhnete tak pohodlně na všechna místa ve dřezu, což usnadní jeho čištění. Díky vysokému výtokovému ramínku máte dostatek místa k vykonávání kuchyňských prací v oblasti pod ramínkem. Také napouštění vody do vysokých nádob je možné bez problémů.

Protože chcete kuchyň, která vám dlouho vydrží
V naší výrobě klademe přirozeně důraz na používání pouze kvalitních materiálů. Myslíme si totiž, že vodovodní baterie by měla nejen dobře vypadat, ale být i robustní a trvanlivá. Je proto vyrobena ze solidní mosazi opatřené chromovaným povrchem pro lesklý vzhled. Všechny součásti naší vodovodní baterie, které přicházejí do kontaktu s pitnou vodou, splňují proto vysoké hygienické standardy aktuálního nařízení o pitné vodě Spolkového úřadu pro ekologii (UBA) a Německého plynárenského a vodárenského svazu (DVGW). A protože teď už víte, jak velký důraz klademe na kvalitu, asi vás ani nepřekvapí, že pětiletá záruka je pro nás samozřejmostí.

Voda teče obratem ruky
Měkký proud vody vytváří integrovaná směšovací tryska. Kromě toho jsme pro vás zabudovali kvalitní kartuš s keramickými těsnicími kroužky - po montáži to můžete hned spustit. A aby vám nezabrala montáž moc času, přiložili jsme k vodovodní baterii veškerý materiál, který budete potřebovat.

Obsah dodávaného balení
baliv kuchyňská vodovodní baterie KI-1160
připojovací hadičky
upevňovací materiál

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Provedení:Páková baterie
Připojovací ventil:Ne
Typ připojení:Standardní armatura
Úspora vody:Bez funkce úspory vody
Sprcha na nádobí:bez sprchy na nádobí
Barva:Chrom
Vhodné pro montáž pod oknem:Ne
Otočné:Otočné
Armatura se senzorem:Bez senzoru
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:1,50 kg
Výška:34,1 cm
Šířka:5,0 cm
Hloubka:27,6 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru