1.12.2020 15:21


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

baliv Kuchyňská vodovodní baterie KI-1130 chromovaná

Číslo výrobku 5530225

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Jednopákové baterie

Popis výrobku

Číslo výrobku 5530225

Kuchyň je duší vašeho domova - zde nejen vaříte a jíte, zde se také smějete a slavíte, hádáte a udobřujete. Zkrátka - zde se odvíjí váš život. Proto je pro nás důležité, abyste se tu cítili obzvláště dobře. Naše kuchyňská vodovodní baterie KI-1130 vás bude spolehlivě provázet turbulentními všedními dny. Klademe velký důraz na to, aby naše vodovodní baterie slučovala kvalitu, design a funkčnost a mohla vám tak dlouho a spolehlivě sloužit.

baliv - stvořena pro život
Kuchyňská vodovodní baterie v klasickém vzhledu je vhodná pro nástěnnou montáž a můžete si ji tak umístit do požadované výšky. Její design je jednoduchý a přímočarý, ale díky kombinaci hladkých a zaoblených linií vytváří skvělý atraktivní prvek ve vaší kuchyni - prostě pravý univerzál, který se bude všem líbit! Pěkný vzhled však pro nás není všechno. Chceme, aby naše vodovodní baterie dokázala čelit požadavkům reálného světa a usnadňovala vám váš každodenní život.
Abychom toho dosáhli, vybavili jsme tuto vodovodní baterii pro vás skvělými funkcemi. Výtokové ramínko vodovodní baterie můžete jednak otáčet až o 360° a dosáhnout tak pohodlně na všechna místa ve dřezu a snadno je vyčistit. Kartuš této vodovodní baterie je vybavena odporem. Automaticky vám bude bránit v pouštění vody plným proudem, když to není vůbec nutné. Tak ušetříte jednoduchým způsobem vodu! Při pouštění přesně poznáte bod, kdy překonáváte odpor a od jakého bodu bude voda tryskat kohoutkem plným proudem.

Protože chcete kuchyň, která vám dlouho vydrží
V naší výrobě klademe přirozeně důraz na to, aby se používaly pouze kvalitní materiály. Myslíme si totiž, že vodovodní baterie by měla nejen dobře vypadat, ale být i robustní a trvanlivá. Jako materiál jsme proto zvolili stabilní mosaz. Chromovaný povrch jí dodává lesklý vzhled. Všechny součásti naší vodovodní baterie, které přicházejí do kontaktu s pitnou vodou, splňují proto vysoké hygienické standardy aktuálního nařízení o pitné vodě Spolkového úřadu pro ekologii (UBA) a Německého plynárenského a vodárenského svazu (DVGW). A protože teď už víte, jak velký důraz klademe na kvalitu, asi vás ani nepřekvapí, že pětiletá záruka je pro nás samozřejmostí.

Voda teče obratem ruky
Směšovací tryska vytváří příjemně měkký proud vody. Kromě toho je kvalitní kartuš pro vás vybavena keramickými těsnicími kroužky. Po montáži to můžete hned spustit. Materiály, které budete pro montáž potřebovat, jsme přibalili k vodovodní baterii. Tak ušetříte čas a sobě i zbytečné hledání.

Obsah dodávaného balení
baliv kuchyňská vodovodní baterie KI-1130
rozety
S-přípojky
upevňovací materiál

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Provedení:Páková baterie
Připojovací ventil:Ne
Typ připojení:Standardní armatura
Úspora vody:S funkcí úspory vody
Sprcha na nádobí:bez sprchy na nádobí
Barva:Chrom
Vhodné pro montáž pod oknem:Ne
Otočné:Otočné
Armatura se senzorem:Bez senzoru
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:1,16 kg
Výška:12,8 cm
Šířka:19,0 cm
Hloubka:24,1 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru