30.10.2020 14:37


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

baliv Kuchyňská vodovodní baterie KI-1071 vzhled mědi

Číslo výrobku 5529979

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Jednopákové baterie

Popis výrobku

Číslo výrobku 5529979

Kuchyň je duší vašeho domova - zde nejen vaříte a jíte, zde se také smějete a slavíte, hádáte a udobřujete. Zkrátka - zde se odvíjí váš život. Proto je pro nás důležité, abyste se tu cítili obzvláště dobře. Naše kuchyňská vodovodní baterie KI-1071 vás bude spolehlivě provázet turbulentními všedními dny. Klademe velký důraz na to, aby naše vodovodní baterie slučovala kvalitu, design a funkčnost a mohla vám tak dlouho a spolehlivě sloužit.

baliv - stvořena pro život
Nemáte chuť na něco jiného? Tato kuchyňská vodovodní baterie je díky svému teplému, měděnému barevnému odstínu skutečným atraktivním prvkem ve vaší kuchyni. Zvláště v otevřené kuchyni může bodovat jako naprostá senzace. Zachovává si klasický základní tvar a díky měkce vedeným liniím vzniká obzvláště elegantní vzhled! Ale jen krásný vzhled nám nestačí. Chceme, aby naše vodovodní baterie dokázala čelit požadavkům reálného světa a usnadňovala vám váš každodenní život.
A proto jsme zabudovali užitečné funkce. Výtokové ramínko vodovodní baterie můžete otáčet o 360°. Dosáhnete tak pohodlně na všechna místa ve dřezu, což usnadní jeho čištění. Plnění vysokých nádob vodou vám umožní extra vysoké výtokové ramínko. Dopřeje vám dostatek místa mezi výtokovým ramínkem vodovodní baterie a dřezem.

Protože chcete kuchyň, která vám dlouho vydrží
Myslíme si, že vodovodní baterie by měla nejen dobře vypadat, ale musí být i robustní a trvanlivá. V naší výrobě klademe velký důraz na používání pouze kvalitních materiálů. Vodovodní baterie je proto vyrobena ze solidní mosazi. Její hezký vzhled jí propůjčuje povrch v barvě mědi. Všechny součásti naší vodovodní baterie, které přicházejí do kontaktu s pitnou vodou, splňují proto vysoké hygienické standardy aktuálního nařízení o pitné vodě Spolkového úřadu pro ekologii (UBA) a Německého plynárenského a vodárenského svazu (DVGW). A protože teď už víte, jak velký důraz klademe na kvalitu, asi vás ani nepřekvapí, že pětiletá záruka je pro nás samozřejmostí.

Voda teče obratem ruky
Směšovací tryska vytváří příjemně měkký proud vody. Kromě toho jsme pro vás zabudovali kvalitní kartuš s keramickými těsnicími kroužky - po montáži to můžete hned spustit. A aby vám nezabrala montáž moc času, přiložili jsme k vodovodní baterii veškerý materiál, který budete potřebovat.

Obsah dodávaného balení
baliv kuchyňská vodovodní baterie KI-1071 N
připojovací hadičky
upevňovací materiál

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Provedení:Páková baterie
Připojovací ventil:Ne
Typ připojení:Standardní armatura
Úspora vody:Bez funkce úspory vody
Sprcha na nádobí:bez sprchy na nádobí
Barva:Měděná
Vhodné pro montáž pod oknem:Ne
Otočné:Otočné
Armatura se senzorem:Bez senzoru
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:1,60 kg
Výška:29,7 cm
Šířka:5,7 cm
Hloubka:26,3 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru