baliv Kuchyňská vodovodní baterie KI-1030 chromovaná

Číslo výrobku 5529995

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Jednopákové baterie

Podobné produkty

Popis výrobku

Číslo výrobku 5529995

Kuchyň je duší vašeho domova - zde nejen vaříte a jíte, zde se také smějete a slavíte, hádáte a udobřujete. Zkrátka - zde se odvíjí váš život. Proto je pro nás důležité, abyste se tu cítili obzvláště dobře. Naše kuchyňská vodovodní baterie KI-1030 vás bude spolehlivě provázet turbulentními všedními dny. Klademe velký důraz na to, aby naše vodovodní baterie slučovala kvalitu, design a funkčnost a mohla vám tak dlouho a spolehlivě sloužit.

baliv - stvořena pro život
Design kuchyňské vodovodní baterie je klasický a jednoduchý. Zahnutý tvar výtokového ramínka a postranní úzká páka však představují atraktivní prvky. Může čelit požadavkům reálného světa a usnadňovat vám váš každodenní život. Výtokové ramínko vodovodní baterie můžete otáčet o 360° a dosáhnout tak pohodlně na všechna místa ve dřezu a snadno je vyčistit. Čištění nebo plnění vysokých nádob vodou vám umožní extra vysoké výtokové ramínko. Nabízí vám také dostatek místa mezi výtokovým ramínkem vodovodní baterie a dřezem.

Protože chcete kuchyň, která vám dlouho vydrží
Při výrobě klademe přirozeně důraz na používání pouze kvalitních materiálů. Myslíme si, že díky kombinaci solidní mosazi a chromovaného povrchu vypadá nejen hezky, ale je také robustní a trvanlivá. Všechny součásti naší vodovodní baterie, které přicházejí do kontaktu s pitnou vodou, splňují proto vysoké hygienické standardy aktuálního nařízení o pitné vodě Spolkového úřadu pro ekologii (UBA) a Německého plynárenského a vodárenského svazu (DVGW). A protože teď už víte, jak velký důraz klademe na kvalitu, asi vás ani nepřekvapí, že pětiletá záruka je pro nás samozřejmostí.

Voda teče obratem ruky
Měkký proud vody získáte díky zabudované směšovací trysce. Kromě toho jsme pro vás zabudovali kvalitní kartuš s keramickými těsnicími kroužky - po montáži to můžete hned spustit. A aby vám nezabrala montáž moc času, přiložili jsme k vodovodní baterii veškerý materiál, který budete potřebovat.

Obsah dodávaného balení
baliv kuchyňská vodovodní baterie KI-1030
připojovací hadičky
upevňovací materiál

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Provedení:Páková baterie
Připojovací ventil:Ne
Typ připojení:Standardní armatura
Úspora vody:Bez funkce úspory vody
Sprcha na nádobí:bez sprchy na nádobí
Barva:Chrom
Vhodné pro montáž pod oknem:Ne
Otočné:Otočné
Armatura se senzorem:Bez senzoru
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:860 g
Výška:32,9 cm
Šířka:11,3 cm
Hloubka:23,2 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru