Je čas vytvořit něco nového.

Je časvytvořit něco nového.

Vše, co pomocí sádrokartonu dokážete udělat

Vytvořte ve svém domově nové prostory. Vedle stavby nové stěny, které je nejběžnější, zde najdete i další nápady, co všechno lze se sádrokartonovými deskami vytvořit - od různých předělů až po kreativní uspořádání místností. Možností je celá řada.

Profesionální tipy od OBI

Co budete potřebovat:

Odborné tipy pro výstavbu suché zdi

  • Při dvojitém obložení stojanových profilů získá stěna větší nosnost. Poté je možné na stěnu namontovat i např. nástěnné skříňky. Pro těžká břemena, jako např. závěsné umyvadla nebo závěsné toalety, musí být připojeno další speciální upevnění.
  • Při rozestupu stojanových profilů zkontrolujte, zda jsou všechny profily přesně kolmé. Nastavte vzdálenost stojanových profilů na velikost desek a směr obložení (horizontálně nebo příčně).
  • Každých 20 cm umístěte šrouby, abyste desky bezpečně připevnili. Přitom použijte samořezné šrouby, abyste si usnadnili pozdější stěrkování.
  • Natřete mezery penetračním nátěrem. Abyste zabránili trhlinám, zapáskujte všechny přechody desek.
  • Stěrkujte nejprve křížem k mezeře a potom vyhlazujte směrem k mezeře. Stěrkování vertikálních mezer shora směrem dolů.

Klikněte pro 15% slevu ke Světovému víkendu kutilů

O Světovém víkendu kutilů oslavujeme spolu s Vámi, kteří rádi zdokonalujete své bydlení, a my Vám k tomu poskytneme pořádnou slevu! Jednoduše si stáhněte kupon online a získejte 15% slevu.

  • Kdy: 14.-16. září 2018
  • Co nabízíme: 15% slevu na celý nákup
  • Kde: ve všech prodejnách OBI v České republice
Světový víkend kutilů v OBI
Díky newsletteru OBI budete vždy vědět, co je nového

Vždy dobře informováni

Nechte se pravidelně informovat o naší aktuální nabídce a akcích.

Další projekty a nápady z OBI

Je čas na váš OBI projekt

Nečekejte už s vaším vysněným projektem. V OBI najdete mnoho nových, inspirujících projektů a témat týkajících se domu a zahrady.

Objevte další projekty
nahoru