Bio jabloň domácí (Malus domestica) "Topaz", výška cca 100-120 cm, kv. 7 l
Číslo výrobku 6772842Popis výrobku
Číslo výrobku 6772842
Bio jabloň domácí "Topaz" (Malus domestica) je ovocný strom se středním vzrůstem a oranžovo-červenými plody, ze kterých se vám sbíhají sliny. Jíst je můžete od konce září. Pro sklizeň s vysokým výnosem vytváří optimální podmínky propustná půda bohatá na živiny a slunné až částečně zastíněné stanoviště. Světle růžové květy potěší od dubna do května a dělají z bio jabloně "Topaz" ohromující poutač v každé zahradě.
Údaje výrobce
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4017442061274
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Sklizeň je možná od: | 4. rok |
| Chuť: | Šťavnatý, kyselkavý |
| Stanoviště: | Slunné až polostinné |
| Schopné samoopylení: | Není schopná samoopylení |
| Max. výška růstu v cm: | 300 cm |
| Velikost: | 7 l |
| Tvar růstu: | Vzpřímené |
| Začátek sklizně: | Září |
| Konec sklizně: | Říjen |
| Druh ovoce: | Jedlé ovoce |
| Využití sklizeně: | Zavařování |
| Potřeba vody: | Normální |
| Konec kvetení: | Květen |
| Botanický název: | Malus domestica |
| Začátek kvetení: | Duben |
| Sestřih: | 1x za rok |
| Jedlé: | Jedlé |
| Bio: | Bio |
| Hnojení: | Dlouhodobé hnojivo na jaře |
| Požadavky na péči: | Standardní nároky |
| Mrazuvzdorné: | Mrazuvzdorná |
| Aktuální výška rostliny: | 125 cm |
| Odstup rostlin: | 300 cm |
| Vzrůst za rok: | Středně rychle rostoucí (30 až 40 cm) |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 7,0 kg |
POKUD DOJDE K VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB, BOHUŽEL NENÍ MOŽNÉ KVĚTINY A ROSTLINY JIŽ OBJEDNAT!
DOSTUPNOST ROSTLIN A KVĚTIN SE MŮŽE LIŠIT NA ZÁKLADĚ SEZÓNNÍ NABÍDKY A SKLADOVÝCH ZÁSOB NAŠICH PRODEJEN. AKTUÁLNÍ DOSTUPNOST JE NUTNÉ SI OVĚŘIT NA KONKRÉTNÍ PRODEJNĚ!





