Voster Falcové interiérové dveře ARUBA 4/4, lakované, dub skandinávský, 80 L
Číslo výrobku 1004837Popis výrobku
Číslo výrobku 1004837
Falcové interiérové dveře Voster ARUBA 4/4
- Rám z MDF desky, s povrchem z dvou HDF desek
- Stabilizační výplň voština
- 3 šroubované čepové panty
- Dozický zadlabací zámek s obyčejným klíčem
- Zasklení saténovým sklem SATYNA o tloušťce 4 mm - z jedné strany hladkým, z druhé strany matným
- Falcové interiérové dveře Voster jsou vhodné pro všechny zárubně, které jsou v souladu s CSN i oborovými normami
Povrchová úprava lakováním, dekor dub skandinávský
Falcové interiérové dveře Voster ARUBA 4/4 mají povrchovou úpravu lakováním desky HDF.
Upozorňujeme, že zárubeň a dveřní kování není součástí dodávky a je nutno je zakoupit zvlášť. Dveře jsou vhodné pro rozetové kování nebo kování s rozteční 72 mm.
Dodatečné úpravy
Falcové interiérové dveře Voster ARUBA je možno dodatečně upravit dle vašeho přání. Veškeré dodatečné úpravy jsou na objednávku a je nutné je konzultovat s našimi odborníky na prodejnách OBI.
Za příplatek
- Šířka dveří 100
- Dvoukřídlé provedení dveří
- Výztuž plná deska DTD na místo stabilizační výplně z voštiny
- Ventilační otvory mřížkované PVC pr. 47 mm nebo mosazné pr. 40 mm (šířka křídla 60/70 - 4 ks, šířka křídla 80/90 - 5 ks)
- Padající práh
- Bezpečnostní cylindrická vložka nebo WC zámek
Údaje výrobce
Voster spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Mickiewicza 155
37-400 Zarzecze
Michal.bouska@voster.pl
5901700159027
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Interiérové dveře |
| Povrch: | Lakovaný |
| Dekor: | Dub |
| Výplň: | Papírová voština |
| Zavěšení: | Vlevo |
| Tvar hrany: | Rovná hrana |
| Skleněná vložka: | Se skleněnou vložkou |
| Bezpečnostní sklo: | Bez bezpečnostního skla |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 12,5 kg |
| Výška: | 198,3 cm |
| Šířka: | 84,4 cm |
| Hloubka: | 4,0 cm |








