Doornite Interiérové dveře Claudius plné lakované, bílé, 80 L
Číslo výrobku 1755255Popis výrobku
Číslo výrobku 1755255
Interiérové dveře Doornite Claudius jsou tvořené dveřním rámem z MDF materiálu oboustranně opláštěné HDF texturovanými deskami se specifickým prolisem. Nástřik bílou barvou RAL 9003.
Dveře jsou opatřeny standardně mezipokojovým zámkem s klíčem a třemi dveřními závěsy (panty). Zárubeň ani klika není součástí balení.
Plné hladké dveře typu LUME EXTRA s deklarovanou protipožární třídou EI1 30-C4.
Údaje výrobce
Doornite s.r.o.
Hruskové Dvory 82
58601 Jihlava
objednavky@doornite.cz
8595091912476
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Plné dveře |
| Povrch: | Lakovaný |
| Dekor: | Bílá |
| Výplň: | Papírová voština |
| Zavěšení: | Vlevo |
| Tvar hrany: | Rovná hrana |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 21,0 kg |
| Výška: | 198,3 cm |
| Šířka: | 84,6 cm |
| Hloubka: | 3,9 cm |
POZOR! DVEŘNÍ KOVÁNÍ A DALŠÍ VYOBRAZENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ NENÍ SOUČÁSTÍ DODÁVKY!
POZOR! ZÁRUBEŇ NENÍ SOUČÁSTÍ DODÁVKY A JE NUTNO JI ZAKOUPIT ZVLÁŠŤ!





