28.3.2020 19:07


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Radex Schody půdní Termo zateplené třísegmentové 120 cm x 70 cm

Číslo výrobku 4505335
  • Bílý izolovaný poklop
  • Protiskluzový profil stupňů
  • Dokonalá těsnost mezi poklopem schodů a rámem
Informace o výrobku
2 799,-

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

10 výrobků skladem

Upozorňujeme, že z důvodu velkého objemu objednávek, může být zboží doručeno se zpožděním. Každý příjemce zásilky musí být při kontaktu s řidičem vybaven ochrannou rouškou nebo musí mít alespoň jiným způsobem (šátkem, šálou, jinou textilií) zakrytá ú

Popis výrobku

Číslo výrobku 4505335

Půdní schody Termo mají bílý izolovaný poklop typu Sandwich o síle 26 mm s přítlačným zámkem a 3 nebo 4dílný dřevěný žebřík. Schody se vyznačují dokonalou těsností mezi poklopem schodů a rámem díky speciálnímu těsnění zabudovaném v poklopu. Jednotlivé stupně jsou spojeny s žebříkem na vlaštovčí ocas. Schody mají protiskluzový profil stupňů a přítlačný zámek v poklopu - bez vnějších povrchových elementů na poklopu. Výška rámu je 13 cm. Maximální zatížení 150 kg. Součinitel prostupu tepla poklopu U je 1,38 W /m2 K.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku

Druh:Půdní schodiště

Rozměry a hmotnost (netto)

Hmotnost:40,0kg
Výška:2,80m
Šířka:70,0cm
Hloubka:120,0cm

Spedition
Spediční služba
Spediční cena tohoto zboží je 649 Kč.

Toto zboží Vám bude dodáno spediční službou do 2-4 dní. Vezměte prosím na vědomí, že při doručení zásilek Spediční službou je možná pouze platba v hotovosti. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Spediční služba Vás bude před dodáním objednávky telefonicky kontaktovat, aby Vám oznámila termín dodání. Dodací doba může být pondělí až pátek od 8.00 - 17:00 hod. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru. Zboží je dodáváno pouze autem s hydraulickým čelem. V případě online objednávky není možné dodání autem s hydraulickou rukou.

Jiní zákazníci koupili také

Hodnocení (1)

 5 od 5
  • 5(1)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Koupili jste toto zboží? Napište nám hodnocení tohoto zboží!

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 31.03.2020.

5

Zbyněk Mikuláš (5.5.2019)

Rozumne

To se Vám líbí: Cena, provedení, jednoduchá montáž

To se Vám nelíbí: V této cenové kategorii v podstatě nic

Chtěl jsem levnější schody s alespoň lehkou tepelnou izolaci, stejně plánují dodělat izolaci ještě dodatečnou dalším poklopem nad těmito dveřmi takže tento produkt je plně dostačující, uvidíme při delším používání

1 nebo

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru