15.10.2019 16:11


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Radex Schody půdní Termo zateplené třísegmentové 120 cm x 60 cm

Číslo výrobku 4505327
  • Bílý izolovaný poklop
  • Součinitel prostupu tepla poklopu U: 1,38 W /m2 K
  • Protiskluzový profil stupňů
Informace o výrobku
2 799,-

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

6 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 4505327

Půdní schody Termo mají bílý izolovaný poklop typu Sandwich o síle 26 mm s přítlačným zámkem a 3 nebo 4dílný dřevěný žebřík. Mezi poklopem schodů a rámem je dokonalá těsnost díky speciálnímu těsnění zabudovaném v poklopu. Jednotlivé stupně jsou spojeny s žebříkem na vlaštovčí ocas. Profil stupňů je protiskluzový. Přítlačný zámek v poklopu je bez vnějších povrchových elementů na poklopu. Výška rámu je 13 cm. Maximální zatížení je 150 kg.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku

Druh:
Půdní schodiště

Rozměry a hmotnost (netto)

Hmotnost:
40,0 kg
Výška:
2,80 m
Šířka:
60,0 cm
Hloubka:
120,0 cm

Spedition
Spediční služba
Spediční cena tohoto zboží je 649 Kč.

Toto zboží Vám bude dodáno spediční službou do 2-4 dní. Vezměte prosím na vědomí, že při doručení zásilek Spediční službou je možná pouze platba v hotovosti. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Spediční služba Vás bude před dodáním objednávky telefonicky kontaktovat, aby Vám oznámila termín dodání. Dodací doba může být pondělí až pátek od 8.00 - 17:00 hod. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru. Zboží je dodáváno pouze autem s hydraulickým čelem. V případě online objednávky není možné dodání autem s hydraulickou rukou.

Jiní zákazníci koupili také

Hodnocení (2)

 3 od 5
  • 5(1)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(1)

Koupili jste toto zboží? Napište nám hodnocení tohoto zboží!

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 31.12.2019.

Seřadit podle:

  • Seřadit podle:
1

Jirka (7.7.2019)

Půdní schody

To se Vám líbí: nic

To se Vám nelíbí: všechno

Za málo peněz málo muziky a i tak je kvalita hluboko pod cenou. Po namontování a to stavební firmou, schody po otevření poklopu samovolně vypadnou, protože na rozdíl od poklopu nejsou nijak zajištěny. Po několikerém použití je celý rám zkřížen, takže poklop v něm nesedí. Tak jako u většiny polských výrobků je lépe se i tomuto vyhnout.

0 nebo

5

Zbyněk Mikuláš (5.5.2019)

Rozumne

To se Vám líbí: Cena, provedení, jednoduchá montáž

To se Vám nelíbí: V této cenové kategorii v podstatě nic

Chtěl jsem levnější schody s alespoň lehkou tepelnou izolaci, stejně plánují dodělat izolaci ještě dodatečnou dalším poklopem nad těmito dveřmi takže tento produkt je plně dostačující, uvidíme při delším používání

0 nebo

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru