10.7.2020 6:22


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Radex Schody půdní Termo Mini čtyřsegmentové 90 cm x 70 cm

Číslo výrobku 4505319

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Interiérová schodiště

Každý příjemce zásilky musí být při kontaktu s řidičem vybaven ochrannou rouškou nebo musí mít alespoň jiným způsobem (šátkem, šálou, jinou textilií) zakrytá ústa a nos.

Popis výrobku

Číslo výrobku 4505319

Půdní schody Termo mají bílý izolovaný poklop typu Sandwich o síle 26 mm s přítlačným zámkem a 3 nebo 4dílný dřevěný žebřík. Schody se vyznačují dokonalou těsností mezi poklopem schodů a rámem díky speciálnímu těsnění zabudovaném v poklopu. Jednotlivé stupně jsou spojeny s žebříkem na vlaštovčí ocas. Schody mají protiskluzový profil stupňů a přítlačný zámek v poklopu - bez vnějších povrchových elementů na poklopu. Výška rámu je 13 cm. Maximální zatížení 150 kg. Součinitel prostupu tepla poklopu U je 1,38 W /m2 K.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Půdní schodiště
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:40,0 kg
Výška:2,80 m
Šířka:70,0 cm
Hloubka:90,0 cm

Jiní zákazníci koupili také

Hodnocení (1)

 1 od 5
  • 5(0)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(1)

Koupili jste toto zboží? Napište nám hodnocení tohoto zboží!

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 30.06.2020.

1

Jirka (7.7.2019)

Půdní schody

To se Vám líbí: nic

To se Vám nelíbí: všechno

Za málo peněz málo muziky a i tak je kvalita hluboko pod cenou. Po namontování a to stavební firmou, schody po otevření poklopu samovolně vypadnou, protože na rozdíl od poklopu nejsou nijak zajištěny. Po několikerém použití je celý rám zkřížen, takže poklop v něm nesedí. Tak jako u většiny polských výrobků je lépe se i tomuto vyhnout.

2 nebo

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru