17.1.2021 4:30


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Přípojná armatura pro otopná tělesa s ventilem rohová 21 mm (G 1/2") x 24,1 mm (

Číslo výrobku 4950903

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Instalace topení

Popis výrobku

Číslo výrobku 4950903

Přípojná armatura pro otopná tělesa s ventilem rohová 21 mm (G 1/2") x 24,1 mm (G 3/4") x 50 mm je stabilní a odolná a přesvědčí perfektní funkčností. Je opatřena přesnými závity a normovanými přípojkami. Součástí dodávky je navíc těsnění na horním přítoku, popřípadě odtoku. Díky pozinkování se toto příslušenství optimálně přizpůsobí teplotním rozdílům a vlhkosti místnosti. Normovaná konstrukce umožňuje svislé spoje odolné proti zkrutu. Díky tomu si choulostivá místa topného zařízení dlouho zachovají optimální stav. Tato armatura přispívá k funkčnosti topení se zachováním ideálních vlastností.

Solidní komponenty pro instalaci topení
Pro zběhlé a zkušené domácí kutily nepředstavuje instalace této přípojné armatury pro otopná tělesa s ventilem žádný problém. Toto příslušenství se ideálně hodí pro standardní nebo designová topná tělesa, například v koupelně. Jako viditelná součást topení upoutá pozornost svým nadčasovým stylovým vzhledem. Armaturu můžete samozřejmě zakrýt zcela podle individuálních představ a prostorových možností. Zároveň získáte tyto dvě výhody: Topení si dlouho zachová efektivní funkčnost. Technické součástky nenaruší stylový vzhled zařízení.

Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:320 g

Podobné Kategorie

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru