18.1.2021 4:13


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Přikládací ručičkový teploměr 120 °C

Číslo výrobku 4951075

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Instalace topení

Popis výrobku

Číslo výrobku 4951075

Pomocí přikládacího ručičkového teploměru máte vždy vizuální kontrolu nad teplotou topení. Ideální je jednoduchá montáž, kterou můžete provézt kdykoli dodatečně. Součástí dodávky je pružina určená k montáži teploměru. Tato pomůcka kdykoli zajišťuje kontrolu reálné a pocitové teploty. Pro pocit pohody v domácnosti je teploměr opatřen ukazatelem od 0 °C do 120 °C.

Lze instalovat individuálně
Teploměr se vyznačuje jednoduchým designem. Zaměřuje se na podstatné vlastnosti a především funkčnost. Přitom splňuje mimořádné nároky na teplotu a teplotní výkyvy. Lze ho instalovat individuálně a podle prostorových podmínek takovým způsobem, abyste měli vždy dobrý výhled na stupnici.

Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:70 g

Podobné Kategorie

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru