24.1.2021 17:26


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

OBI Pokojový termostat, 5 °C - 30 °C

Číslo výrobku 4956900

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Instalace topení

Popis výrobku

Číslo výrobku 4956900

Vypadá moderně a elegantně a ideálně splňuje svůj úkol: OBI pokojový termostat 5 °C - 30 °C. Regulace se provádí v krocích po 1 °C pomocí dobře ovladatelného otočného regulátoru, který se jemně aretuje. Zajistěte pro sebe i celou rodinu útulné prostředí u Vás doma díky optimálnímu nastavení pokojové teploty. Termostat se hodí pro regulaci nástěnných topení i moderních podlahových topení a pracuje s vysokou přesností. Namontujte jej na příslušnou přípojku. Ideálně se nachází v dobře čitelné výšce očí.
Rozdělovač tepla jako vysílač signálu
Termostat pracuje spolehlivě a především automaticky. Po nasazení na příslušnou zásuvku pod omítku je přímo propojen s rozdělovačem tepla. Od něj obdrží potřebný signál, když dojde ke kolísání pokojové teploty. To je například případ, když zůstanou dveře otevřené, nebo když krátce otevřete okno pro nárazové větrání. V moderních novostavbách se přípojka k rozdělovači tepla nachází v každé místnosti. Pokojový termostat představuje ideální vybavení pro nastavení požadované teploty v každém pokoji v libovolnou dobu.

Podobné Kategorie

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru