8.8.2020 1:53


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Manometr 10 mm (3/8") radiální 0-4 bar

Číslo výrobku 4950788

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Instalace topení

Popis výrobku

Číslo výrobku 4950788

Manometr 10 mm (3/8") radiální 0-4 bar představuje spolehlivé příslušenství a rychle a snadno se montuje. Jeho úkolem je zobrazit tlakové poměry ve vašem topném zařízení. Jako reference pro srovnání slouží tlak vnějšího vzduchu. Na zařízení ho lze instalovat na výrobník tepla nebo alternativně na přední nebo zpětné vedení. Při montáži dbejte na to, aby zůstal čitelný ukazatel stavu topné vody

Optimální kontrola díky dobře čitelné stupnici
Manometr je opatřen dobře čitelnou stupnicí. Pro kruhový manometr je typická stupnice s červeným označením na 3 barech, která slouží jako referenční hodnota reakčního tlaku bezpečnostního ventilu. Červená ručička ukazuje minimální tlak v celém topném zařízení. Pokud se černá ručička pohybuje v zeleném poli, je tlak vody v zařízení optimální. Pomocí manometru můžete rovněž zkontrolovat, zda funguje membránová expanzní nádoba. Takzvaná expanzní nádoba se stará o to, aby zůstal tlak při ohřívání konstantní, neboť se zvětší objem vody. Během této fáze se může tlak vody v zařízení zvýšit maximálně o 0,5 bar, jinak začne topení kapat. Pomocí manometru máte všechny parametry pod dohledem.

Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:104 g

Hodnocení (0)

Pro tento výrobek nebylo doposud vloženo žádné hodnocení.

Buďte první! Ohodnoťte výrobek jako první a podělte se o své zkušenosti s námi i s dalšími zákazníky OBI.

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 30.09.2020.

Podobné Kategorie

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru