Sencor Jednoplotýnkový sklokeramický vařič SCP 1763BK
Číslo výrobku 6783336Popis výrobku
Číslo výrobku 6783336
Jednoplotýnkový sklokeramický vařič Sencor SCP 1736BK je pomocník na chalupu či na dovolenou. Vařič je skladný a výborně přenosný a na jeho sálavé sklokeramické plotýnce si snadno připravíte spoustu chutných pokrmů. Navíc se díky svému hladkému povrchu snadno čistí a udržuje. Vařič je vybaven sklokeramickou plotýnkou s průměrem 19 cm. Perfektně poslouží na chalupě, chatě i během dovolené.
Vařič se velmi jednoduše ovládá. Otočným termostatem vařič zapnete a plynule nastavíte intenzitu výkonu. Na zapnutou plotýnku upozorní světelná kontrolka. Sklokeramická varná deska, stejně jako kovové tělo přístroje v elegantním černém barevném provedení, se snadno udržuje. Vařič disponuje maximálním příkonem 1 200 W. Během několik minut se hladký sklokeramický povrch rozpálí až na 500 °C, a tak není problém rozehřát pánev až na 250 °C. Proto je vařič vhodný pro smažení, restování, vaření i ohřívání. Na sálavé sklokeramické plotýnce je možné využít libovolné varné nádobí.
Technické parametry:
- příkon 1 200 W
- rozměry (Š x H x V): 300 x 290 x 75 mm
- hmotnost: 1,4 kg
- průměr sklokeramické desky: 19 cm
- napětí a kmitočet: 220-240 V ~ 50/60 Hz
- délka přívodního kabelu: 90 cm
- provedení: kovové tělo, černá
- snadné ovládání výkonu otočným termostatem- světelná kontrolka zapnutí
Údaje výrobce
FAST ČR, a.s.
U Sanitasu 1621
251 01 Říčany u Prahy
info@fastcr.cz
8590669278053
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 1 200 W |
| Počet výkonových stupňů (ks): | 1 ks |
| Provedení Vestavné varné desky: | Volně stojící |
| Automatické vypnutí: | Bez automatického vypnutí |
| Displej: | Bez displeje |
| Druh energie Varná deska: | Elektřina |
| Dětská pojistka: | S dětskou pojistkou |
| Funkce časovače: | Bez funkce časovače |
| Počet varných zón: | 1 |
| Typ varné desky: | Sklokeramika |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,60 kg |
| Výška: | 34,1 cm |
| Šířka: | 11,7 cm |
| Hloubka: | 34,2 cm |





















