Sencor Jednoplotýnkový indukční vařič UltraFlat SCP 3701BK
Číslo výrobku 6783344Popis výrobku
Číslo výrobku 6783344
INDUKČNÍ VAŘIČ SENCOR SCP 3701BK
Svoje oblíbené dobroty si uvaříte i v malé kuchyni. Indukční vařič Sencor SCP 3701BK okouzlí svým elegantním ultratenkým provedením a nízkou hmotností, díky které si ho můžete vzít s sebou třeba i na dovolenou. K vaření využívá elektromagnetickou indukci, díky níž je účinný a úsporný. Má deset stupňů provozu a přípravu jídla vám usnadní i díky možnosti regulace teploty.
Funkce a vlastnosti:
- Ultratenké kompaktní provedení, pouze 4,3 cm na výšku
- Dotyková tlačítka pro ovládání vařiče a jeho funkcí
- Nastavení teploty a výkonu pouhým pohybem prstu vlevo či vpravo
- Velký přehledný LCD displej s červeným podsvícením
- Snadné čištění
- Mikroprocesorové řízení provozu
- Automatická detekce nádob pro indukční vaření
- Možnost volby nastavení teploty/výkonu
- Regulace teploty od 60 °C do 240 °C
- Deset stupňů výkonu od 200 do 2000 W
- Časovač vypnutí do 180 minut v krocích po 5 minutách
- Tlačítko ON/OFF pro zapnutí nebo přepnutí do pohotovostního režimu
- Automatické vypnutí vařiče po 2 hodinách nečinnosti
- Okamžitý výkon bez dlouhého rozehřívání
- Tepelná pojistka proti přehřátí
- Indikace zbytkového tepla
- Zámek ovládacího panelu
- Protiskluzové nožky
Výkonný a rychlý
Elektromagnetická indukce vytváří teplo potřebné k vaření rovnou v nádobě, a to takřka okamžitě. Litr vody uvaří až dvakrát rychleji než klasický sklokeramický sálavý vařič. Šetří tím váš čas i peníze za elektrickou energii. Pomocí tlačítek nebo posuvníku nastavíte požadovanou teplotu, a to v rozmezí od 60 do 240 stupňů Celsia. Podobným způsobem regulujete i výkon v rozmezí 200-2000 W v deseti stupních provozu.
Chytrý a bezpečný
Stačí ho zapojit do zásuvky, stisknout tlačítko ON a je připraven k akci. Dobře si rozumí pouze se speciálním nádobím s magnetickým dnem, ale nevhodný hrnec ho nerozbije, pouze se nezapne. Pozná, kdy z něj sundáte varnou nádobu a v tu chvíli se vypne. Nemusíte se bát úrazů a popálenin, sklokeramický povrch se nerozpálí. Zahřívá se pouze od varné nádoby a před zbytkovým teplem vás upozorní světlená výstraha. Při provozu ho chladí větrák a před přehřátím jej chrání tepelná pojistka. Zámek ovládacího panelu zajistí, aby nedošlo k nechtěnému zapnutí nebo změně nastavení. Protiskluzové nožičky drží pevně na místě i při intenzivním míchání. Po dvou hodinách nečinnosti se automaticky vypne.
Vaření ve velkých i malých nádobách
Na varnou plochu můžete postavit nádobu s průměrem od 12 do 26 cm. Automaticky rozpozná velikost hrnce či pánve a hřeje pouze tam, kde dochází k dotyku. Nemusíte se tak bát zbytečného plýtvání energie.
Spousta šikovných funkcí
Vařič je vybavený přehledným displejem, tlačítky a posuvníkem, což vám umožní snadno regulovat teplotu, stupně výkonu nebo nastavit, kdy se má sám vypnout, ať už je to za minutu nebo tři hodiny. Pomocí displeje a zvukové signalizace vám dá taky vědět, kdykoli se objeví problém, jako je třeba přehřátí nebo použití nevhodného nádobí.
Snadné čištění bez drhnutí
Vrchní stranu tvoří souvislý a hladký sklokeramický povrch. Při čištění se tedy nemusíte trápit jako při cídění litinových plotýnek. Navíc díky tomu, že se v provozu přímo nezahřívá, se na něm nic nepřipeče. Po každém použití počkejte, až zcela vychladne, a pak jej otřete měkkým vlhkým hadříkem. Na mastnotu použijte jemný saponát a utřete vařič do sucha.
Technické parametry:
- Jmenovitý rozsah napětí: 230-240 V
- Jmenovitý kmitočet: 50/60 Hz
- Jmenovitý příkon: 2000 W
- Varná plocha: Sklokeramická indukční
- Počet plotýnek: 1
- Barva: Černá
- Hmotnost: 2,3 kg
- Rozměry (v x š x h): 4,3 x 29,5 x 36 cm
Údaje výrobce
FAST ČR, a.s.
U Sanitasu 1621
251 01 Říčany u Prahy
info@fastcr.cz
8590669275106
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 2 000 W |
| Počet výkonových stupňů (ks): | 10 ks |
| Provedení Vestavné varné desky: | Volně stojící |
| Automatické vypnutí: | S automatickým vypnutím |
| Displej: | S displejem |
| Druh energie Varná deska: | Elektřina |
| Dětská pojistka: | S dětskou pojistkou |
| Funkce časovače: | S funkcí časovače |
| Počet varných zón: | 1 |
| Typ varné desky: | Indukční deska |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,36 kg |
| Výška: | 41,5 cm |
| Šířka: | 7,7 cm |
| Hloubka: | 33,7 cm |

























