Sencor Dvouplotýnkový indukční vařič SCP 4201GY
Číslo výrobku 6752216Popis výrobku
Číslo výrobku 6752216
DVOUPLOTÝNKOVÝ INDUKČNÍ VAŘIČ SENCOR SCP 4201GY
I malý spotřebič jako Sencor dvouplotýnkový indukční vařič SCP 4201GY vám může usnadnit vaření. Indukční vařič zajištuje především úsporu času a elektrické energie. Tzv. "studené vaření" zajišťuje to, že se o varnou desku nespálíte, zahřívá se totiž pouze nádoba. Indukční plotýnky ocení i kuchaři začátečníci, jelikož vám nepřipálím žádný pokrm. Díky chytrým funkcím, které mám v sobě zabudované, se stávám hlavním a bezpečným pomocníkem v kuchyni. A bonus na závěr - jsem cenově příznivý.
DOMA, NA LETNÍ CHATĚ I V KANCELÁŘI
Příliš prostoru vám nezabere, zato zcela nahradí zdlouhavé vaření na klasickém sporáku. Hodí se na domácí přípravu pokrmů, z 50 % vám šetřím elektrickou energii. Oceníte ho během léta na chalupě, protože dokáže snížit časovou náročnost vaření ze 60 %. Skvěle zapadne i do kancelářského prostředí, kde na několikahodinový ohřev není čas.
INDUKČNÍ PLOTÝNKY SI NASTAVÍTE TAK, JAK PRÁVĚ POTŘEBUJETE
Již nemusíte dumat nad tím, jestli používáte nádobí vhodné k indukčnímu vaření. Díky automatické detekci nádob vám sám oznámí, jestli vaříte v té pravé. Plotýnku lze nastavit od 60 do 240 °C a ohřev v rozmezí od 200 do 2000 W. Na přehledném LCD displeji vám vždy ukáže výkon plotýnky, nastavenou teplotu i chybová hlášení.
BEZPEČNÉ VAŘENÍ BEZ ÚRAZU
Se mnou se nespálí ani vaše ratolesti. Díky tomu, že zahřívá pouze nádobu na vaření, nehrozí žádné nepříjemné zranění. Navíc pozná, kdy se má vypnout, nebo si sami načasujete dobu vypnutí od 1 do 180 minut. Disponuje tepelnou pojistkou proti přehřátí. Navíc vás upozorní i na příliš vysokou či nízkou vnitřní teplotu vařiče díky Hot/Cold symbolu. Jistě oceníte také funkci zámek, který zabrání nechtěnému spuštění vařiče nebo změně nastavení. Můžete tak pohodově vařit i s dětmi.
USNADNÍ VÁM OVLÁDÁNÍ I ÚDRŽBU
Mezi další přednosti patří snadné ovládání. Nastavit teplotu a výkon můžete prostřednictvím LCD dotykového displeje nebo otočných ovladačů. Jistě vás potěší i nenáročnou údržbou. Případné části potravin, které dopadnou na varnou plochu se k ní nepřipálí. K uvedení do původního stavu vám bude stačit obyčejná houbička nebo hadřík, a tak ušetříte síly vynaložené na drhnutí nečistot.
Obsah balení:
- Dodávané příslušenství
- Plotýnky
- Protiskluzové nožičky
- Přívodní kabel
- Ovládací panely na displeji
- Otočné ovladače
Specifikace:
- Jmenovitý rozsah napětí: 220-240 V
- Jmenovitý kmitočet: 50/60 Hz
- Jmenovitý příkon: 3 500 W
- Nastavení výkonu plotýnky: max. 2 000 W (levá), max. 1 500 W (pravá)
- Nastavení teploty plotýnky: 60-240 °C
- Nastavení doby provozu: 1-180 minut
- Rozměry (v x š x h): 7,5 x 58 x 35,5 cm
- Hmotnost: 5,2 kg
Údaje výrobce
FAST ČR, a.s.
U Sanitasu 1621
251 01 Říčany u Prahy
info@fastcr.cz
8590669275113
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 2 000 W |
| Automatické vypnutí: | S automatickým vypnutím |
| Ovládací prvky: | Otočná kolečka |
| Varná deska s funkcí Boost: | Bez funkce Boost |
| Displej: | S displejem |
| Druh energie Varná deska: | Elektřina |
| Funkce časovače: | S funkcí časovače |
| Dětská pojistka: | S dětskou pojistkou |
| Počet varných zón: | 2 |
| Typ varné desky: | Indukční deska |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 5,1 kg |
| Výška: | 42,3 cm |
| Šířka: | 62,8 cm |
| Hloubka: | 10,6 cm |











