Sencor Dvouplotýnkový elektrický vařič SCP 2254BK-EUE4
Číslo výrobku 6752208Popis výrobku
Číslo výrobku 6752208
ELEKTRICKÝ VAŘIČ SENCOR SCP 2254BK-EUE4
Svoje oblíbené dobroty si uvaříte i v malé kuchyni. Elektrický vařič Sencor SCP 2254BK-EUE4 vás okouzlí svými kompaktními rozměry a nízkou hmotností, díky které si ho můžete vzít s sebou třeba i na dovolenou. Má vysoký příkon a dvě kvalitní litinové plotýnky, takže se rychle rozpálí a nevyžaduje speciální varné nádobí. Teplotu můžete plynule regulovat díky otočným knoflíkům.
SNADNÉ A BEZPEČNÉ VAŘENÍ
Stačí ho zapojit do zásuvky a je připraven k akci. Každá plotýnka má svou světelnou kontrolku, takže pohledem zjistíte, zda je v provozu. Protiskluzové nožičky drží pevně na místě i při intenzivním míchání. Nemusíte se bát zkratů ani vyhoření, protože je vybavený ochranou proti přehřátí.
PRO MALÉ I VELKÉ VAŘENÍ
Má dvě plotýnky s průměrem 18 a 15 cm, takže na něj umístíte malé i velké hrnce a pánve. Najednou tak můžete připravit hlavní jídlo i přílohu. Každá plotýnka je vybavena otočným knoflíkem s plynulou regulací teploty a světelnou kontrolkou.
MINIMALISTICKÝ DESIGN A SNADNÁ ÚDRŽBA
Pyšní se minimalistickým elegantním zaobleným designem v černém provedení. Nenajdete na něm žádné zbytečné záhyby, kde by se držela špína. Po vaření ho snadno vyčistíte vlhkým hadříkem.
Obsah balení:
- Dvouplotýnkový vařič
- Přívodní kabel
Specifikace:
- Jmenovitý rozsah napětí: 230 V
- Jmenovitý kmitočet: 50 Hz
- Jmenovitý příkon: 2500 W
- Varná plocha: litinová
- Počet plotýnek: 2
- Průměr plotýnek: 18 a 15 cm
- Barva: černá
- Délka přívodního kabelu: 0,8 m
- Rozměry (v x š x h): 8,2 x 48 x 28 cm
Údaje výrobce
FAST ČR, a.s.
U Sanitasu 1621
251 01 Říčany u Prahy
info@fastcr.cz
8590669304769
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 2 500 W |
| Automatické vypnutí: | Bez automatického vypnutí |
| Ovládací prvky: | Otočná kolečka |
| Varná deska s funkcí Boost: | Bez funkce Boost |
| Displej: | Bez displeje |
| Druh energie Varná deska: | Elektřina |
| Funkce časovače: | Bez funkce časovače |
| Dětská pojistka: | Bez dětské pojistky |
| Počet varných zón: | 2 |
| Typ varné desky: | Varná deska |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 3,32 kg |
| Výška: | 31,0 cm |
| Šířka: | 49,0 cm |
| Hloubka: | 9,3 cm |



















