2plotýnkový vařič 6stupňů výkonu, max. 2500 W, 46 x 24,5 x 7,8 cm
Číslo výrobku 7027360Popis výrobku
Číslo výrobku 7027360
Tento kompaktní 2plotýnkový vařič v moderním černém provedení se stříbrnými akcenty je ideálním řešením pro malé kuchyně, výlety do kempu nebo jako doplňková příležitost k vaření. Se dvěma plotýnkami o průměru 150 mm a 180 mm vám nabízí dostatek místa pro různé velikosti hrnců. Díky kompaktním celkovým rozměrům 7,8 x 46 x 24,5 (v x š x h) lze přístroj po vaření prostorově nenáročně uskladnit nebo jej flexibilně převážet.
Při vaření si zachováte plnou kontrolu, protože máte k dispozici dva samostatné termostaty, každý se 6 výkonovými stupni. S úctyhodným celkovým výkonem maximálně 2 500 W ohřejete své pokrmy velmi rychle. O bezpečnost se stará integrovaná ochrana proti přehřátí, kontrolky provozu a stabilní protiskluzové gumové nožičky, které zaručují pevné usazení na pracovní desce.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873448362
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Funkce samočištění: | Bez funkce samočištění |
| Výkon: | 2 500 W |
| Počet výkonových stupňů (ks): | 6 ks |
| Provedení Vestavné varné desky: | Volně stojící |
| Napětí: | 230 V |
| Automatické vypnutí: | S automatickým vypnutím |
| Konstrukce: | Nepřenosný spotřebič |
| Ovládací prvky: | Otočná kolečka |
| Varná deska s funkcí Boost: | Bez funkce Boost |
| Displej: | Bez displeje |
| Druh energie Trouby: | Elektřina |
| Druh energie Varná deska: | Elektřina |
| Dětská pojistka: | Bez dětské pojistky |
| Funkce mikrovlnky: | Bez mikrovlnné funkce |
| Funkce časovače: | Bez funkce časovače |
| Parní vaření: | Bez parního vařiče |
| Ovládání pomocí aplikace: | Nevhodné pro použití s aplikací |
| Počet varných zón: | 2 |
| Typ varné desky: | Varná deska |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 4,50 kg |
| Výška: | 8,4 cm |
| Šířka: | 25,0 cm |
| Hloubka: | 45,4 cm |





