1plotýnkový vařič 6stupňů výkonu, max. 1500 W, 25,2 x 23,9 x 7,5 cm
Číslo výrobku 7027378Popis výrobku
Číslo výrobku 7027378
Tento kompaktní 1plotýnkový vařič v moderním černém provedení se stříbrnými akcenty je ideálním společníkem, pokud potřebujete vařit v malém prostoru nebo hledáte přídavnou varnou zónu. S průměrem plotýnky 180 mm nabízí dostatek místa pro běžné hrnce a pánve. Díky praktickým rozměrům 7,5 x 25,2 x 23,9 cm (v x š x h) lze přístroj po použití snadno uklidit do skříně nebo vzít bez problémů s sebou na příští kempování.
Teplotu si můžete regulovat podle potřeby pomocí termostatu, který nabízí 6 různých výkonových stupňů. S maximálním výkonem 1 500 W je varná deska rychle připravena k provozu, zatímco integrovaná kontrolka vás informuje o aktuálním stavu. O pocit bezpečí při vaření se stará spolehlivá ochrana proti přehřátí a stabilní protiskluzové gumové nožičky, které zabraňují pohybu přístroje na hladkém povrchu.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873448379
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Funkce samočištění: | Bez funkce samočištění |
| Výkon: | 1 500 W |
| Počet výkonových stupňů (ks): | 6 ks |
| Provedení Vestavné varné desky: | Volně stojící |
| Napětí: | 230 V |
| Automatické vypnutí: | S automatickým vypnutím |
| Konstrukce: | Nepřenosný spotřebič |
| Ovládací prvky: | Otočná kolečka |
| Varná deska s funkcí Boost: | Bez funkce Boost |
| Displej: | Bez displeje |
| Druh energie Trouby: | Elektřina |
| Druh energie Varná deska: | Elektřina |
| Dětská pojistka: | Bez dětské pojistky |
| Funkce mikrovlnky: | Bez mikrovlnné funkce |
| Funkce časovače: | Bez funkce časovače |
| Parní vaření: | Bez parního vařiče |
| Ovládání pomocí aplikace: | Nevhodné pro použití s aplikací |
| Počet varných zón: | 1 |
| Typ varné desky: | Varná deska |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,80 kg |
| Výška: | 7,5 cm |
| Šířka: | 23,9 cm |
| Hloubka: | 25,2 cm |





