GROW by OBI Ibišek čínská růže (Hibiscus rosa-sinensis), výška 35 cm, pr. 13 cm
Číslo výrobku 3499951Popis výrobku
Číslo výrobku 3499951
Ibišek (Hibiscus rosa-sinensis), také známý jako pokojový ibišek, je fascinující okrasná rostlina s nádhernými květy. V létě ji lze dočasně umístit i na terasu či balkon. Zejména v létě má vysokou spotřebu vody a živin. V období od března do srpna několikrát týdně přihnojujte a pravidelně postřikujte vodou.
Objevte GROW by OBI
Každá z našich GROW by OBI rostlin je jedinečná, proto se může tvar, barva, velikost a vzhled vaší objednané rostliny lišit od našich vyobrazených výrobků. Ale jedno je jisté: Naše kvalita! Naši experti na rostliny odborně pěstují každou rostlinu opatrně, s velkou láskou a péčí - dokud se k vám jednoho dne nedostane domů. I poté vám budeme stát po boku, aby váš kvetoucí vztah v průběhu let rostl a rozvíjel se.
Údaje výrobce
de Wilgenlei BV
Hyacintenweg 4
2665 Bleiswijk
verkoop@dewilgenlei.nl
8715495344608
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Stanoviště: | Slunné až polostinné |
| Průměr nádoby: | 13 cm |
| Jedlé: | Nejedlé |
| Potřeba vody: | Normální |
| Botanický název: | Hibiscus |
| Hnojení: | Během vegetačního období hnojit kapalným hnojivem |
| Aktuální výška rostliny: | 30 - 50 cm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 800 g |
| Výška: | 30,0 cm |
| Šířka: | 15,6 cm |
| Hloubka: | 15,6 cm |
POKUD DOJDE K VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB, BOHUŽEL NENÍ MOŽNÉ KVĚTINY A ROSTLINY JIŽ OBJEDNAT!
DOSTUPNOST ROSTLIN A KVĚTIN SE MŮŽE LIŠIT NA ZÁKLADĚ SEZÓNNÍ NABÍDKY A SKLADOVÝCH ZÁSOB NAŠICH PRODEJEN. AKTUÁLNÍ DOSTUPNOST JE NUTNÉ SI OVĚŘIT NA KONKRÉTNÍ PRODEJNĚ!









