COVERNIT Hroty proti holubům, 20 hrotů, 1,5 m
Číslo výrobku 5468731Popis výrobku
Číslo výrobku 5468731
Hrotový pás proti ptákům zabraňuje ptactvu hnízdit, usedat, znečišťovat fasádu a stavební konstrukce, aniž by jej poranil. Systém se skládá z UV stabilizovaného polykarbonátu s pružnými hroty z nerezové oceli. Každý kus je opatřen zámky tak, aby bylo možné vytvořit průběžný pás potřebné délky. Hroty jsou pevně zalisovány a celý systém je opatřen otvory pro snadné ukotvení. Použít lze na veškeré stavební plochy, které chceme ochránit, například venkovní kamery, římsy, atiky, parapety či podloubí.
Hroty proti holubům zabraňují ptactvu hnízdit, usedat, znečišťovat fasádu a stavební konstrukce, aniž by jej poranil. Systém se skládá z UV stabilizovaného polykarbonátu s pružnými hroty z nerezové oceli. Každý kus je opatřen zámky tak, aby bylo možné vytvořit průběžný pás potřebné délky. Hroty jsou pevně zalisovány a celý systém je opatřen otvory pro snadné ukotvení. Použít lze na veškeré stavební plochy, které chceme ochránit, například venkovní kamery, římsy, atiky, parapety či podloubí.
- Jednoduchá montáž a lehká konstrukce
- Dlouhá životnost a nízká údržbovost
- Použitelný na všechny stavební plochy
- Otvory pro ukotvení
- UV stabilní
Montáž hrotového pásu
Na očištěnou a suchou plochu můžeme jednotlivé pásy buďto lepit oboustranně silně lepicí butylkaučukovou páskou nebo jiným spojovacím lepidlem anebo ukotvit pomocí hmoždinek do podkladu. Ideální řešení je nalepit a poté ještě přikotvit. Aby ochrana byla skutečné účinná, musí být pokryta hrotovým systémem celá délka zamýšlené plochy.
Údaje výrobce
COVERNIT - Covernit CR a SK s.r.o.
Vsetice 13
25744 Netvorice
info@covernit.cz
8591419015904
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Obsah balení: | 1,5 m |
| Způsob použití: | Připevnění |
| Skupina použití: | Ptactvo |
| Provedení: | Připravené k použití |
| Oblast použití: | Zahrada/Venkovní prostor |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 200 g |
| Výška: | 72,5 cm |
| Šířka: | 32,5 cm |
| Hloubka: | 14,0 cm |







