Náplň do hřbitovní lampy Madona, bílá, 120 g
Číslo výrobku 3812054Popis výrobku
Číslo výrobku 3812054
Náhradní náplň vhodná do skleněné lampy. Patrona je určená pro venkovní použití. Před zapálením přečtěte instrukce na obalu. Hmotnost náplně brutto 120 g, doba hoření 46-48 hodin.
Údaje výrobce
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "KAZART" ARTUR PYTEL, AGNIESZKA PYTEL s.c.
ul. 3.maja 9
57-410 Scinawka Srednia
biuro@kazart.com.pl
8595052996392
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Parafín, vosk |
| Oblast použití: | Exteriér |
| Obsah: | 1 ks |
| Druh: | Hrobové svíčky |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 120 g |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šířka: | 5,0 cm |
| Hloubka: | 5,0 cm |





