Lisovaná hřbitovní svíčka s plechovým víčkem, bílá, 120 g
Číslo výrobku 5808258Popis výrobku
Číslo výrobku 5808258
Hřbitovní svíčka určená pro venkovní pálení. Plechové víčko chrání před nepříznivým počasím, zejména před deštěm.
Údaje výrobce
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "KAZART" ARTUR PYTEL, AGNIESZKA PYTEL s.c.
ul. 3.maja 9
57-410 Scinawka Srednia
biuro@kazart.com.pl
8592001310445
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Parafín, vosk |
| Oblast použití: | Exteriér |
| Obsah: | 1 ks |
| Druh: | Hrobové svíčky |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 145 g |
| Výška: | 11,3 cm |
| Šířka: | 6,0 cm |
| Hloubka: | 6,0 cm |





