Hřbitovní vklad bílý 4 x 170 g
Číslo výrobku 6592448Popis výrobku
Číslo výrobku 6592448
Údaje výrobce
ZNICZPLAST Sp. z o.o. Grzegorz Dziekan
Trebacka 11
38-420 Korczyna
biuro@zniczplast.pl
5902553019308,5902553009224
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Parafín, vosk |
| Oblast použití: | Exteriér |
| Obsah: | 4 ks |
| Druh: | Hrobové svíčky |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 760 g |
| Výška: | 1,4 cm |
| Šířka: | 5,4 cm |
| Hloubka: | 5,4 cm |





