Hřbitovní sklo srdce červeno-žluté s vkladem 90 g, 19 cm
Číslo výrobku 5825385Popis výrobku
Číslo výrobku 5825385
Hřbitovní sklo je vhodné pro venkovní použití, plamen svíčky je chráněn proti dešti a větru. Je dodáváno včetně vkladu, který lze po vyhoření jednoduše vyměnit za jiný. Před zapálením se ujistěte, že je hřbitovní sklo ve vzpřímeném stavu a na pevném podkladu.
Údaje výrobce
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "KAZART" ARTUR PYTEL, AGNIESZKA PYTEL s.c.
ul. 3.maja 9
57-410 Scinawka Srednia
biuro@kazart.com.pl
8592001366275
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Červená |
| Výška: | 19 cm |
| Průměr: | 9,5 cm |
| Oblast použití: | Exteriér |
| Druh: | Hrobové svíčky |
| Časovač: | Bez časovače |
| Počet baterií: | 0 ks |
| Počet knotů: | 1 |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 374 g |
| Výška: | 19,0 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Hloubka: | 9,5 cm |





