Hřbitovní sklo různé barvy s vkladem 110 g, 29 cm
Číslo výrobku 6588768Popis výrobku
Číslo výrobku 6588768
Hřbitovní sklo je vhodné pro venkovní použití, plamen svíčky je chráněn proti dešti a větru. Je dodáváno včetně vkladu, který lze po vyhoření jednoduše vyměnit za jiný. Před zapálením se ujistěte, že je hřbitovní sklo ve vzpřímeném stavu a na pevném podkladu.
V případě online objednávky není možné vybrat barvu či design, zboží bude vybráno dle aktuální dostupnosti.
Údaje výrobce
ADMIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Stary dwór 16
43-436 Górky Wielkie
dorota.chrapek@admit.pl
8592001383784
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Různé barvy |
| Výška: | 29 cm |
| Průměr: | 11,5 cm |
| Oblast použití: | Exteriér |
| Druh: | Hrobové svíčky |
| Časovač: | Bez časovače |
| Počet baterií: | 0 ks |
| Počet knotů: | 1 |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 587 g |
| Výška: | 29,0 cm |
| Šířka: | 11,5 cm |
| Hloubka: | 11,5 cm |
POZOR! V PŘÍPADĚ ONLINE OBJEDNÁVKY NENÍ MOŽNÉ VYBRAT BARVU ČI DESING, ZBOŽÍ BUDE VYBRÁNO DLE AKTUÁLNÍ DOSTUPNOSTI!





