Hřbitovní sklo praskané srdce s vkladem 60 g, 28 cm
Číslo výrobku 6589196Popis výrobku
Číslo výrobku 6589196
Hřbitovní sklo je vhodné pro venkovní použití, plamen svíčky je chráněn proti dešti a větru. Je dodáváno včetně vkladu, který lze po vyhoření jednoduše vyměnit za jiný. Před zapálením se ujistěte, že je hřbitovní sklo ve vzpřímeném stavu a na pevném podkladu.
Údaje výrobce
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "KAZART" ARTUR PYTEL, AGNIESZKA PYTEL s.c.
ul. 3.maja 9
57-410 Scinawka Srednia
biuro@kazart.com.pl
8592001419186
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Čiré sklo |
| Výška: | 28 cm |
| Průměr: | 18 cm |
| Oblast použití: | Exteriér |
| Druh: | Hrobové svíčky |
| Časovač: | Bez časovače |
| Počet baterií: | 0 ks |
| Počet knotů: | 1 |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,25 kg |
| Výška: | 28,0 cm |
| Šířka: | 18,0 cm |
| Hloubka: | 18,0 cm |





