Hřbitovní lampa vč. náplně zlatá 28 cm
Číslo výrobku 6335632Popis výrobku
Číslo výrobku 6335632
Hřbitovní lampa o velikosti 28 cm s vkladem 120 g. Určena pro pálení venku.
Údaje výrobce
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "KAZART" ARTUR PYTEL, AGNIESZKA PYTEL s.c.
ul. 3.maja 9
57-410 Scinawka Srednia
biuro@kazart.com.pl
8592001383913
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Zlatá |
| Výška: | 28 cm |
| Průměr: | 11,5 cm |
| Materiál: | Mix materiálů |
| Vůně: | Bez |
| Oblast použití: | Exteriér |
| Obsah: | 1 ks |
| Druh: | Hrobové svíčky |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 612 g |
| Výška: | 28,0 cm |
| Šířka: | 11,5 cm |
| Hloubka: | 11,5 cm |





