Truhlík na květiny 65 cm x 65 cm x 25 cm tmavě šedý
Číslo výrobku 5604756Popis výrobku
Číslo výrobku 5604756
Tento dekorativní truhlík na květiny lze osázet různými rostlinami nebo bylinkami a hodí se obzvláště na balkon nebo terasu. Společně s miskou pod květináč ho lze umístit do interiéru a rozdělit jím například prostor.
Materiál odolný vůči povětrnostním vlivům a trendy vzhled
Je vyrobený z lehkého a odolného materiálu Fibreclay tmavě šedé barvy. Díky tomu je truhlík odolný vůči povětrnostním vlivům a má dlouhou životnost. Ve dně nádoby se nachází otvor, kterým může odtékat přebytečná voda. Takže nedochází k přemokření kořenů. Truhlík na květiny je vysoký 65 cm a široký i hluboký 25 cm.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121191043,4007876541985
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Výsadbové truhlíky |
| Barva: | Šedá |
| Povrch: | Matný |
| Materiál: | Fibreclay |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Odolnost vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 16,0 kg |
| Výška: | 64,5 cm |
| Šířka: | 65,0 cm |
| Hloubka: | 25,0 cm |




