Truhlík na květiny 65 cm x 65 cm x 25 cm světle šedý
Číslo výrobku 5589353Popis výrobku
Číslo výrobku 5589353
Prostorný truhlík na květiny lze osázet různými rostlinami nebo bylinkami a přitom vnese obzvláště na balkon nebo terasu dekorativní akcenty. Při použití misky pod květináč ho lze umístit rovněž do vnitřních prostor.
Moderní materiál Fibreclay v klasickém designu
Nádoba na květiny je vyrobená z lehkého a odolného materiálu Fibreclay světle šedé barvy. Díky tomu je odolná vůči povětrnostním vlivům a má dlouhou životnost. Ve dně nádoby se nachází otvor, kterým může odtékat přebytečná voda. Takže nedochází k přemokření kořenů. Truhlík na květiny je vysoký 65 cm a široký i hluboký 25 cm.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121176798,4007876541459
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Výsadbové truhlíky |
| Barva: | Šedá |
| Povrch: | Matný |
| Materiál: | Fibreclay |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Odolnost vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 14,0 kg |
| Výška: | 64,5 cm |
| Šířka: | 65,0 cm |
| Hloubka: | 25,0 cm |





