Truhlík hranatý 49,5 x 21 x 21 cm hnědý
Číslo výrobku 5589585Popis výrobku
Číslo výrobku 5589585
Květináč je vyroben z odolného materiálu Fibreclay a je odolný vůči UV záření, povětrnostním vlivům a nárazům a je také omyvatelný. Lehký materiál usnadňuje používání těchto květináčů. Pěstujte květiny nebo keříky přímo v květináči. Otvorem ve dně může odtéci přebytečná voda ze zálivky, takže nedochází k žádnému zamokření kořenů rostlin. Tato série zaujme svým dekorem zdi s vhodnou strukturou. Zkrášlete si balkon, zahradu nebo terasu touto pěknou sérií květináčů.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121176729
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Květináče |
| Barva: | Hnědá |
| Povrch: | 1 |
| Materiál: | Fibreclay |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 4,40 kg |
| Výška: | 21,0 cm |
| Šířka: | 21,0 cm |
| Hloubka: | 49,5 cm |













