OBI Truhlík na rostliny Calais antracitový 59,5 cm
Číslo výrobku 4864914Popis výrobku
Číslo výrobku 4864914
OBI Outdoor Living květináč série Calais je vyroben z odolného materiálu Fibreclay a je odolný vůči UV záření, povětrnostním vlivům a nárazům a je také omyvatelný. Lehký materiál usnadňuje používání těchto květináčů. Pěstujte květiny nebo keříky přímo v květináči. Otvorem ve dně může odtéci přebytečná voda ze zálivky, takže nedochází k žádnému zamokření kořenů rostlin. Tato série zaujme svou hrubou povrchovou strukturou. Zkrášlete si balkon, zahradu nebo terasu touto pěknou sérií květináčů.
Samozavlažování: ne. UV ochrana: ano. Mrazuvzdornost: ano.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876543323,4048121389839,4048122028560
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Výsadbové truhlíky |
| Barva: | Antracitová/černá |
| Povrch: | Matný |
| Materiál: | Fibreclay |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Odolnost vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 4,50 kg |
| Výška: | 17,0 cm |
| Šířka: | 59,0 cm |
| Hloubka: | 16,0 cm |




