Květinový truhlík obdélníkový se 3 vyjímatelnými vložkami, šedá, 78 x 27 x 27 cm
Číslo výrobku 6363899Popis výrobku
Číslo výrobku 6363899
Květinový truhlík obdélníkového tvaru ve světle šedé barvě se 3 vyjímatelnými plastovými vložkami. Moderní obdélníkový květinový truhlík, který ve spojení s vaším nápadem na osázení rostlinami upoutá pozornost ve vašem domě nebo na zahradě. Květináč je vyroben z kompozitního materiálu ze dřeva a plastu (WPC) a je vybaven vodotěsnou vložkou z polypropylenu. Díky neutrální šedé barvě a nerezovému hliníkovému rámu lze květináč umístit nadčasově, moderně a téměř všude. Zkombinujte tento pěkný květináč s jinými velikostmi do atraktivní skupiny. Získáte tak stabilní nádobu na rostliny, která bude i skvělým vizuálním prvkem po dlouhou dobu.
Důležité při použití v exteriéru:
Do dodané plastové vložky vyvrtejte odtokové otvory, abyste zamezili přemokření.
- Rozměry (V x Š x H): 27 x 78 x 27 cm
Údaje výrobce
A.H.G. Allg. Handelsges. f. Haushaltswaren GmbH
Sachsenweg 21
59073 Hamm
info@ahg-hamm.de
4049648176322
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Výsadbové truhlíky |
| Barva: | Světle šedá |
| Povrch: | Strukturované |
| Materiál: | WPC |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Odolnost vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Výrobek z recyklovaného materiálu: | Výrobek není z recyklátu |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 6,6 kg |
| Výška: | 27,0 cm |
| Šířka: | 78,0 cm |
| Hloubka: | 27,0 cm |




