Deroma Truhlík Millennium Cassetta antracitový 39 x 99,3 x 37,6 cm
Číslo výrobku 6622203Popis výrobku
Číslo výrobku 6622203
Deroma Millennium
Deroma Millennium to jsou květináče a truhlíky ve vzhledu přírodního kamene. Vyznačují se moderním designem a jsou vyrobeny z lehkého a odolného plastu, jsou odolné vůči UV záření a povětrnostním vlivům, mrazuvzdorné a recyklovatelné. Zesílené dvoustěnné okraje se solidními hranami a pevné vnitřní spoje zajišťují dlouhou životnost.
Truhlíky Millennium Cassetta jsou navíc vybaveny zásobníkem na vodu, který zajišťuje dostatečný příjem vody pro vaše rostliny. Truhlíky jsou k dispozici v různých velikostech a barvách.
Údaje výrobce
NUOVA DEROMA Srl
Corso Magenta 84
20123 Milano
info@deromagroup.com
191942097446,191942092182
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Výsadbové truhlíky |
| Barva: | Antracitová |
| Povrch: | Matný |
| Materiál: | Plast |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Odolnost vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Objem: | 97,0 l |
| Výrobek z recyklovaného materiálu: | Výrobek není z recyklátu |
| Průměrný podíl recyklovaného materiálu: | 0 % |
| Použití: | Exteriér |
| Připevnění: | Volně stojící |
| S kolečky: | S kolečky (nezajistitelná) |
| S patkami: | Bez patek |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 7,0 kg |
| Výška: | 39,0 cm |
| Šířka: | 99,3 cm |
| Hloubka: | 37,6 cm |











