Deroma Terakotový truhlík Cassetta Garda Grafite, 16 x 42 x 18 cm
Číslo výrobku 6706097Popis výrobku
Číslo výrobku 6706097
Terakota je perfektní pro blaho rostliny, protože květináč je porézní a mírně propustný a umožňuje výměnu kyslíku, který je nezbytný pro dýchání a růst rostlin. Jedná se o přirozenou zásobárnu vody, protože dokáže uchovat přebytečnou tekutinu a v případě potřeby ji může uvolnit do rostliny. Terakotové květináče jsou mrazuvzdorné do minimálně -15 °C a chrání kořeny v chladnějším klimatu.
Údaje výrobce
NUOVA DEROMA Srl
Corso Magenta 84
20123 Milano
info@deromagroup.com
726232346432
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Výsadbové truhlíky |
| Barva: | Grafitová |
| Povrch: | Matný |
| Materiál: | Terakota |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Neodolný vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Objem: | 7,1 l |
| Výrobek z recyklovaného materiálu: | Výrobek není z recyklátu |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 4,40 kg |
| Výška: | 15,6 cm |
| Šířka: | 42,6 cm |
| Hloubka: | 18,2 cm |





