28.2.2021 17:15


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Symbivit rajčata a papriky 750 g

Číslo výrobku 5573787
  • Zlepšuje výživu, růst a zdravotní stav rostlin
  • Má lepší tvorbu květů a plodů
  • Snižuje potřebu zálivky a hnojení
  • Odolnost vůči stresu
  • Vhodný pro rostliny pěstované na svahu
  • Vhodný pro rajčata, papriky a ostatní plodovou zeleninu
Informace o výrobku
299,-
398,67 Kč / kg

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

7 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 5573787

Symbivit Rajčaty a Paprika zlepšuje výživu, růst a zdravotní stav rostlin. Rostlina má lepší tvorbu květů a plodů - lepší výnosnost. Výrazně snižuje potřebu zálivky a hnojení. Zvyšuje odolnost rostlin vůči stresu. Je vhodný i pro rostliny pěstované na svahu. Je vhodný pro rajčata, papriky a ostatní druhy plodové zeleniny. Přípravek může být použitý i pro fazole, hrách, všechny cibuloviny, ovocné keře a stromy. Je vhodný do volné půdy, skleníků i fóliovníků. Tento přípravek není určený pro rostliny z čeledi kapustovité a merlíkovité. Přípravek musí přijít do kontaktu s kořeny rostlin. Dávkujte 15 g (1 odměrku, tj. 20 ml) na rostlinu. Přípravek nasypte na dno výsadbové jamky, zapravte do substrátu a vysaďte rostlinu. Ošetření už vzrostlých rostlin se vykonává vyhloubením 2-4 děr okolo rostliny, do kterých se aplikuje 30 až 45 g přípravku na rostlinu. Plošná aplikace spočívá v zapravení přípravku 3 cm pod povrch před setbou, v dávce 150 g / m . Přípravek se může smíchat se substrátem v poměru 1,5: 100. Není možné rostlinu předávkovat - vyšší dávka zajistí lepší rozvoj mykorhízy.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Oblast použití:Zahrada/exteriér
Provedení:Připravené k použití
Vhodné pro ekologické hospodářství:Ano
Obsah balení:750 g
Forma materiálu:Granulát
Druh balení:Karton
Účinek:Dlouhodobý účinek
Způsob použití:Sypání
Vhodné pro posypové vozíky:Ne
Dosah:60 l kropicí konev
Dosah:50 m²
Dosah:60 počet rostlin
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:750 g
Výška:24,0 cm
Šířka:17,0 cm
Hloubka:7,0 cm

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 99 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru