4.3.2021 10:45


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Symbivit muškát 750 g

Číslo výrobku 5573803

  • Zvyšuje počet květů a pomáhá k dosažení sytejší barvy květů a listů
  • Snižuje potřebu zálivky a hnojení
  • Odolnost vůči stresu
  • Vhodný pro muškáty, verbeny, petúnie, surfínie, fuchsie, lobelky, okrasné popínavé rostliny
Informace o výrobku
299,-
398,67 Kč / kg

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

7 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 5573803

Symbivit muškát pomáhá zvyšovat počet květů a dosáhnout sytější barvu květů a listů. Prodlužuje dobu kvetení. Výrazně snižuje potřebu zálivky a hnojení. Zvyšuje odolnost rostlin vůči stresu. Je vhodný pro muškáty, verbeny, petúnie, surfínie, fuchsie, lobelky, okrasné popínavé rostliny a další kvetoucí rostliny. Nevhodný pro orchideje, rostliny čeledi kapustovité, laskavcovité, hvozdíkovité. Přípravek musí přijít do kontaktu s kořeny rostlin. Dávkujte 15 g (1 odměrku, tj. 20 ml) na rostlinu. Přípravek nasypte na dno výsadbové jamky, zapravte do substrátu a vysaďte rostlinu. Při setbě do květináče aplikujte 60 g přípravku do souvislé vrstvy, kterou mírně zapravte do substrátu a potom vysaďte rostliny. Ošetření už vzrostlých rostlin se vykonává vyhloubením 2-4 děr okolo rostliny, do kterých se aplikuje 30 až 45 g přípravku na rostlinu. Přípravek se může smíchat se substrátem v poměru 1,5: 100. Není možné rostlinu předávkovat - vyšší dávka zajistí lepší rozvoj mykorhízy.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Oblast použití:Zahrada/exteriér
Provedení:Připravené k použití
Vhodné pro ekologické hospodářství:Ano
Obsah balení:750 g
Forma materiálu:Granulát
Druh balení:Karton
Účinek:Dlouhodobý účinek
Způsob použití:Sypání
Vhodné pro posypové vozíky:Ne
Dosah:50 m²
Dosah:60 počet rostlin
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:750 g
Výška:24,0 cm
Šířka:17,0 cm
Hloubka:7,0 cm

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 99 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru