Mapei Hloubkový penetrační nátěr M-Grunt 5 l

Číslo výrobku 6071401
  • Připravený k okamžitému použití
  • Na savé podklady
  • Do interiéru i exteriéru
  • Penetrace před aplikací lepidel, samonivelačních stěrek, tmelů, omítek atpod.
  • Spotřeba 100-200 ml/m2 v závislosti na pórovitosti a savosti podkladu
Informace o výrobku
259,-

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

méně než 3 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 6071401

M-Grunt je základní nátěr určený ke snížení a sjednocení savosti podkladu a ke zvýšení přídržnosti následně nanášených vrstev k savým podkladům (cementové potěry, včetně vyhřívaných, savý beton, tradiční cementové a vápenocementové omítky, sádrové omítky a sádrokartonové desky, stěny z pórobetonu, cihly, keramické bloky, silikátové bloky atd.) v interiéru i exteriéru.

M-Grunt se používá také jako přípravek, který dočasně omezuje sprašnost podkladu a jako adhezní můstek před aplikací sádrových omítek.

M-Grunt je rychleschnoucí, bez obsahu rozpouštědel, paropropustný nátěr na bázi syntetických pryskyřic ve vodní disperzi, s vysokou penetrační schopností a velmi nízkou emisí organických těkavých látek, potvrzený certifikátem GEV-EMICODE EC1 Plus).

Po aplikaci a vyschnutí je bezbarvý, snižuje a sjednocuje savost podkladu (zabraňuje příliš rychlému vysychání a tvorbě mikrotrhlin v následně aplikovaných vrstvách), zlepšuje přídržnost k podkladu a usnadňuje aplikaci následně nanášených vrstev. Doba vysychání cca 2 hodiny (15 minut před lepením obkladových prvků). Pracovní teplota od + 5 °C do + 35°C.

Povrchově zpevňuje podklad ukotvením minerálních částic k podkladu. Více informací naleznete ke stažení v materiálovém listu.

Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:5,0 kg

Datové listy

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 99 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru