Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.

Komar Papírová fototapeta Vintage Wood 184 cm x 254 cm 4 dílná

Číslo výrobku 4518106

  • Vysoce kvalitní fototapeta z papíru
  • Vyrobeno v Německu
  • Včetně lepidla a návodu pro snadnou instalaci
Informace o výrobku
779,-
166,81 Kč / m²

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

méně než 3 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 4518106

Pomocí pestrobarevných Komar fototapet můžete zkrášlit své stěny a vytvořit působivou atmosféru ve vašich místnostech. Obrazová tapeta se dodává včetně lepidla a návodu k použití pro snadnou instalaci. Pro dosažení optimálních výsledků prosím dbejte na následující pracovní úkony:

1. Příprava podkladu
Podklad musí být čistý, hladký a zbavený mastnoty. Měly by se obrousit olejové barvy, odstranit zbytky tapet a nerovnosti. Pro dosažení nejlepších optických výsledků byste měli vytmelit díry a trhliny. Pro dobré vyschnutí nástěnné tapety musí být podklad schopen absorbovat vlhkost.

2. Příprava lepidla
Používejte přiložené lepidlo na tapety (40 g na 1 litr vody popř. 60 g na 1,5 litru vody).

3. Načrtnutí na stěnu
Mnoho stěn není přesně pravoúhlých, takže usnadňuje práci tapetování od středu. Pomocí vodováhy a olovnice můžete naznačit horizontální a vertikální pomocnou čáru uprostřed stěny.

4. Příprava fototapety
Arch se pečlivě potře rovnoměrnými tahy lepidlem. Zejména pozor na hrany. Důležité: Nechte lepidlo na všech arších 3 minuty bobtnat a papírové díly potřené lepidlem nepokládejte na sebe.

5. Připevnění
Arch 2 (u 4dílných obrazových tapet) nebo 4 (u 8dílných obrazových tapet) se připevní k pomocným čarám a přitiskne ke stěně pomocí měkkého, čistého hadříku nebo měkkého válečku. Vzduchové bubliny lze ze středu archu vyhladit k okrajům. Archy se musí překrývat o 2-3 mm. Zbytky lepidla na tapetě by se měly ihned odstranit vlhkou houbičkou.

6. Vysychání
Pro optimální výsledek musí vysychání probíhat pomalu. Proto pracujte při pokojové teplotě cca 18-20 °C a vyvarujte se průvanu (v zimě mírně vytápějte, nechte zavřené okno). Přesahující okraje po vyschnutí odřízněte odlamovacím nožem.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Fototapety
Rozměry:184 x 254 cm
Motiv:Struktury & ornamenty
Vzor:Vzhled dřeva
Barva:Barevné
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:1,18 kg
Výška:2,54 m
Šířka:184,0 cm

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 99 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru