30.10.2020 14:21


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Komar Fototapeta Seychely 270 cm x 194 cm

Číslo výrobku 1089630
  • Kvalitní papírová fototapeta
  • Made in Germany
  • Vč. lepidla a návodu pro snadnou instalaci
  • Rozměry (V x Š): 270 cm x 194 cm
Informace o výrobku
779,-

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

již jen méně než 3 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 1089630

S fototapetami ve veselých barvách značky Komar můžete zkrášlit své stěny, a vytvořit tak působivé prostředí ve vašich místnostech. Obrazová tapeta se dodává včetně lepidla a návodu k použití pro snadnou instalaci. Pro dosažení optimálních výsledků dodržujte prosím následující pracovní úkony:

1. Příprava podkladu
Podklad musí být čistý, hladký a bez mastnoty. Olejové barvy by měly být obroušeny, zbytky tapety a nerovnosti odstraněny. Pro dosažení lepších optických výsledků by měly být díry a trhliny zamazány. Aby nástěnná tapeta dobře uschla, musí podklad být schopen pojmout vlhkost.

2. Příprava lepidla
Použijte přiložené lepidlo na tapety (40 g na 1 litr vody, resp. 60 g na 1,5 litru vody).

3. Vyznačení na stěně
Protože mnoho stěn nemá přesný pravý úhel, usnadní práci, když budete tapetovat od středu stěny. Za tímto účelem můžete pomocí vodováhy a olovnice načrtnout horizontální a vertikální pomocnou čáru na střed stěny.

4. Příprava fototapety
Tapetu rovnoměrně a pečlivě potřete lepidlem. Je potřeba dávat pozor na hrany. Důležité: Nechte lepidlo na všech arších tapety vždy 3 minuty nabobtnat a nepokládejte polepené části na sebe.

5. Instalace
Arch 2 (u 4dílných obrazových tapet) nebo 4 (u 8dílných obrazových tapet) se nasadí na pomocné čáry a měkkým, čistým hadříkem nebo měkkým válečkem se přitiskne na stěnu. Vzduchové bubliny lze vyhladit od středu archu směrem k jeho okrajům. Nechte archy, aby se přes sebe vždy 2 mm až 3 mm překrývaly. Zbytky lepidla na tapetě by se měly okamžitě odstranit vlhkou houbičkou.

6. Schnutí
Pro optimální výsledek tapetování je potřeba, aby tapeta schnula pomalu. Pracujte proto při pokojové teplotě přibližně 18 °C - 20 °C a zamezte průvanu (v zimě topte umírněně a mějte zavřená okna). Po uschnutí odřízněte přečnívající okraje řezacím nožem.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Fototapety
Motiv:Pláž
Vzor:Přírodní
Barva:Barevné
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:1,24 kg
Výška:194,0 cm
Šířka:2,70 m

Návody

Rezervovat a vyzvednout v mé prodejně

Alternativně si Vaši objednávku zboží můžete bezplatně online rezervovat a vyzvednout ve Vaší OBI prodejně už za 4 hodiny, nebo nejpozději na další pracovní den.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru