27.1.2021 19:38


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

LED světelný řetěz s konstrukcí v podobě 3D stromku 175 cm černý

Číslo výrobku 5550041

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Exteriérové vánoční figurky

Popis výrobku

Číslo výrobku 5550041

LED světelný řetěz s konstrukcí v podobě 3D stromku představuje působivou vánoční dekoraci. Dekorace je tvořena světelným řetězem v podobě vánočního stromku s hvězdou na špičce. Silueta stromku díky třírozměrnému ztvárnění je dobře rozpoznatelná ze všech stran a připomíná ozdobený vlajkový stožár. Hvězda dosahuje do výšky 175 cm. Průměr stromku v nejširším místě činí 60 cm. Konstrukce je vyrobena z robustního železa. Proto je vysoce stabilní a odolná. Stromek lze snadno umístit na rovný povrch. Drátěné nožičky lze v případě potřeby zapíchnout do země. Lze umístit v interiéru i exteriéru.

Dekorace je přes černý kabel napájena ze zásuvky v její blízkosti. LED spotřebovávají málo elektřiny díky moderní a ekologické světelné technologii. Téměř neprodukují teplo a mají vysokou svítivost. Okamžitě po zapnutí se rozsvítí na maximální výkon. LED mají navíc dlouhou životnost. Celkem je použito 160 LED. Vyzařují světlo teplé bílé barvy, což přispívá k příjemné atmosféře.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:LED strom
Technologie:LED
Dekorativní/ Sklo barva:Tepá bílá
Funkce:Ne
Délka přívodního vedení:500 cm
Barva kabelu:Černý
Počet světel:160 ks
Napájení proudem:Síťový provoz
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:2,29 kg
Výška:150,0 cm
Šířka:30,0 cm
Hloubka:30,0 cm

Jiní zákazníci koupili také

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru