WOLF-Garten Elektrická sekačka na trávu A 400 E 1800W se sběrným košem 45 l

Číslo výrobku 5333562

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Elektrické sekačky na trávu

Podobné produkty

Popis výrobku

Číslo výrobku 5333562

WOLF-Garten elektrická sekačka na trávu A 400 E je ideální pro středně velké až velké zahrady s trávníkem o ploše do 450 m2. Elektrická sekačka na trávu je ekologická a kdykoliv použitelná bez nepříjemného zápachu benzínu.

3 funkce díky systému CCM
Sekačka je nejen mimořádně výkonná, ale také výrazně tišší než benzínové sekačky. WOLF Sekačka na trávu je vybavena systémem CCM. Tento systém (Cut, Collect, Mulch) nabízí tři funkce: sečení, sběr a mulčování. Funkce lze volit jednoduchým otočením volicí páky. Nože jsou vhodné dokonce i pro vysokou trávu. Tráva se přitom bez sběrného koše pouze poseče a vyhodí ven přes boční deflektor. Mulčovací funkce optimálně zásobuje trávník všemi potřebnými živinami. Posečená tráva se uvnitř rozmělní najemno, tak aby přes řezací kanál padala na trávník. Mulčovací funkce tak zajišťuje skvělé biologické hnojivo.
S funkcí sběru se posečený materiál, například listy nebo posekaná tráva, spolehlivě shromažďuje ve sběrném koši. Na čerstvě posečený trávník se tak bez překážky dostane dostatek světla a vody. Díky centrálnímu nastavení výšky sečení do šesti poloh od 25 mm do 75 mm je sečení téměř bez námahy.

Systém Advanced-Cut-&-Collect
Sekačka na trávu A 400 E je navíc vybavena systémem ACC, díky kterému je zajištěn jednotný vzhled posečeného trávníku. Systém Advanced-Cut-&-Collect funguje jako ventilátor. Sací efekt proudu vzduchu nasměruje stébla trávy tak, aby se daly lépe sekat. Přitom je zajištěno co nejlepší naplnění sběrného vaku. Sběrný vak o objemu 45 l poskytuje dostatečnou kapacitu a nevyžaduje tolik pauz v sečení kvůli vyprázdnění. Další předností sekačky na trávu A 400 E je vedení kabelu Flic Flack. Kabel je chráněn proti namáhání tahem. Kabel není potřeba držet rukou, ale během sečení se odloží vedle přístroje. Je tak zamezeno přejetí kabelu. Rukojeť se Softgrip je výškově nastavitelná a dá se upravit podle tělesné výšky. Pro mimořádně prostorově úsporné uložení lze rukojeť sklopit. Rychlé a důkladné péči o trávník tak už nestojí nic v cestě.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Výkon:1 800 W
Šířka sečení:40 cm
Pohon kol:Ne
Funkce mulčování:Ano
Centrální nastavení výšky sečení:Ano
Minimální výška sečení:25 mm
Maximální výška sečení:75 mm
Kapacita zásobníku:45 l
Materiál (skříň):Plast
Počet odstupňování hloubky řezu:6 ks
Průměr kola vpředu:15 cm
Průměr kola vzadu:20 cm
Doporučená plocha:Do 450 m

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru