18.2.2020 11:49


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Bosch Zahradní drtič AXT 25 D

Číslo výrobku 4494282
  • Optimalizovaný řezací systém s frézovacím válcem
  • Díky odnímatelnému trychtýři až o 30 procent menší
  • Nízká hlučnost
Informace o výrobku
5 999,-

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBIPraha - Štěrboholy

méně než 3 výrobků skladem

Příslušenství a náhradní díly

Popis výrobku

Číslo výrobku 4494282

Bosch Zahradní drtič AXT 25 D je výkonný zahradní drtič, jehož optimalizovaný řezací systém s frézovacím válcem a optimalizovanou konstrukcí válců umožňuje enormní drticí výkon až 175 kg/h při větvích o tloušťce až 40 mm. Díky odnímatelnému trychtýři pro snadné plnění je možné jej změnšní na výška pouze 67 cm - je tak prakticky skladný. Nízká hlučnost při drzcení zajišťuje příjemnější pracovní prostředí. Samovtahující mechanismu maximalizuje pohodlí práce s drtičem. Drtič je vybaven praktickým sběrným košem o objemu 53 l pro jednodušší zachycení rozdrceného materiálu. Odstíněné řezací ústrojí zaručuje vyšší bezpečnost použití. Zařízení je vybaveno pojistkou a pracuje pouze tehdy, když je nasazený záchytný box.

Příkon: 2500 W
Kapacita střihu, max. průměr větví: 40 mm
Průchodnost materiálem, cca: 175 kg/h
Rychlost řezu: 41 ot/min
Krouticí moment cca: 650 Nm
Hmotnost: 31,3 kg
Sběrný koš: 53 l
Automatické vtahování.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku

Druh:
Tichý válcový drtič
Výkon:
2 500 W
Maximální tloušťka řezu:
40 mm
Hmotnost:
31,3 kg

Rozměry a hmotnost (netto)

Hmotnost:
31,3 kg
Výška:
89,0 cm
Šířka:
35,0 cm
Hloubka:
62,0 cm

31,3

Rezervovat a vyzvednout v mé prodejně

Alternativně si Vaši objednávku zboží můžete bezplatně online rezervovat a vyzvednout ve Vaší OBI prodejně už za 4 hodiny, nebo nejpozději na další pracovní den.

Hodnocení (1)

 5 od 5
  • 5(1)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Koupili jste toto zboží? Napište nám hodnocení tohoto zboží!

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 31.03.2020.

5

Martin Čedík (25.3.2015)

reciklace

Pryč jsou ty doby kdy se kolem našeho domu po jaru válelo plno ořezaných větví z jarního řezu stromků a jarního úklidu cest a cestiček, které za minulý vegetační rok dostatečně zarostly. Ty větvičky se neválejí ani 500m od baráku všechny jsou nadrcené. Drť je pak sušena a následně použitá k vytápění, také se dá využít jako mulč k rostlinkám nebo použít do kompostéru jako základ budoucí kvalitní zeminy. 4 cm již dostatečný řez a pokud máte někdo větvičky hodně sukovaté a nerovné dá se ještě použít provedení dražší Turbo AXT 25 TC a s ním jsem drtil hodně sukaté a ohnuté větve, někdy je holt lepší hodně křivé větve rozdělit, aby člověk nedostal od větve nafackováno a rozhodně se musí pracovat v rukavicích a ochranné brýle jsou také nutné. Na přípravu větví poslouží nejlépe pákové zahradní nůžky. které střihají do průměru těch 4 cm i ty jsou k drtiči jako pomocník k nezaplacení. Takže drcení u mně zvítězilo nad pálením sirových větví.

8 nebo

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru