2.3.2021 17:42


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Gardena Kalové čerpadlo 20000 Aquasensor

Číslo výrobku 5845870
  • Extrémně účinné díky moderním technologiím
  • Inovativní systém Aquasensor
  • Výkonné a univerzální
  • Prvotřídní dílenské zpracování extrémní spolehlivost a snadná manipulace
  • Gardena systém snadného připojení hadice
Informace o výrobku
 
3 299,-

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Popis výrobku

Číslo výrobku 5845870

Gardena, přední značka vysoce kvalitního a inovativního vybavení pro dům a zahradu v Německu a v celé Evropě, představuje ponorné kalové čerpadlo 20000 Aquasensor, čerpadlo s řadou inovací. Bez ohledu na to, zda chcete odčerpat a vyčistit zahradní jezírko, odvodnit podmáčenou stavební jámu nebo vyčerpat a vysušit váš mokrý sklep po povodních - toto moderní čerpadlo odvádí vynikající práci v mnoha různých oblastech. Poskytuje vysoký výkon s nízkou spotřebou energie, výkon motoru 750 W znamená, že toto energeticky úsporné odvodňovací čerpadlo je extrémně výkonné. S tlakem 0,9 bar a výtlačnou výškou 9 m dokáže čerpat 20 000 litrů znečištěné vody za hodinu a je obzvláště efektivní. Bez problémů pracuje se znečištěnou vodou s částicemi až do velikosti 35 mm. Zatímco všechna ponorná kalová čerpadla značky Gardena přirozeně nabízejí působivý výkon a efektivitu, zachází tento model díky digitálnímu Aquasensoru ještě o krok dále. Tato technologie má inovativní funkce, díky nimž je čerpání ještě jednodušší a intuitivnější. Aquasensor může měřit hladinu vody bez přímého kontaktu s ní. Zjištěná výška je indikována praktickými LED a Aquasensor řídí čerpadlo tak, aby požadovanou hladinu vody udržovalo. Vůbec nepochopíte, jak jste mohli předtím žít bez indikátoru znečištění a ochrany proti chodu nasucho, spolehlivě se tak vyhnete jakýmkoli poruchám. Dále nabízí praktickou funkci časovače po 10 minutách a intuitivní ovládání pomocí dotykového panelu. Tyto vlastní ochranné technologie spolu s kvalitním dílenským zpracováním a designem, jako je keramická hřídel s dlouhou životností a trojitým těsněním, znamenají, že Gardena nabízí odolné a spolehlivé čerpadlo. Kromě toho jej lze bez problémů použít v úzkých prostorech a na jiných těžko dostupných místech. Toto čerpadlo je působivě všestranné v jiných ohledech. Hadice o průměru 32 mm (1 1/4"), 38 mm (1 1/2") nebo 50 mm (2") lze připojit bez dalšího příslušenství díky novému systému připojení hadic Gardena, a to jednoduše jediným kliknutím. V kombinaci se závitem G1 1/2" máte možností ještě více. Ať už po silných bouřích, povodních nebo prasknutém potrubí ve sklepě - bez Gardena ponorného kalového čerpadla 20000 Aquasensor se rozhodně neobejdete. Pociťte sílu čerpadel Gardena a využijte 40 let zkušeností značky Gardena v oblasti odvodňování, zavlažování a zásobování domácností užitkovou vodou.

Technické parametry:
Jmenovitý výkon: 750 W
Maximální výtlačná kapacita: 20000 l/h
Maximální tlak: 0,9 bar
Maximální hloubka ponoru: 7 m
Maximální výtlačná výška: 9 m
Maximální teplota čerpaného média: 35 °C
Délka kabelu: 10 m
Typ napájecího kabelu: H07 RNF
Energetická ochranná třída: IP X8

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Domácí vodárny
Oblast použití:Sudy na dešťovou vodu
Výkon:800 W
Maximální čerpané množství:3 600 l/h
Maximální výška čerpání:40 m
Maximální tlak:4 bar
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:6,2 kg
Výška:3,8 cm
Šířka:2,0 cm
Hloubka:27,0 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru