25.2.2021 8:05


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Gardena Domácí vodárna 3600/4

Číslo výrobku 5692272
  • Udržitelné a šetrné k životnímu prostředí
  • Trvanlivá s malou údržbou
  • Účinný provoz
  • Odolné litinové těleso
  • Kompaktní a úsporná
  • Pohodlné plnění a vypouštění
Informace o výrobku
3 499,-

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

již jen méně než 3 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 5692272

Gardena domácí vodárna 3600/4 je Vaše řešení pro automatické zásobování domácnosti a zahrady vodou. Ideální pro snadnou instalaci v domácnosti jako nedílná součást Vašeho vodovodního systému, umožní vám používat bezplatnou dešťovou vodu k zavlažování zahrady nebo jako užitkovou vodu v domácnosti. Stacionární elektrické čerpadlo distribuuje vodu ze sudů s dešťovou vodou, studní nebo cisteren tam, kde je jí zapotřebí. S litinovým pláštěm a výkonným motorem 800 W je toto vysoce výkonné čerpadlo zkonstruováno tak, aby dlouho vydrželo a snadno se udržovalo. Tím, že pomocí čerpadla dopravíte vodu ke svému vodovodnímu kohoutku v zahradě, do své pračky nebo k nádržce na splachování toalety můžete ušetřit vodu, snížit náklady a být šetrnější k životnímu prostředí. S výkonem 3600 litrů za hodinu a provozním tlakem 4,0 bary je dostatečně výkonná pro většinu zahradních aplikací s nasávacím výkonem až 7 m.

Díky tělesu čerpadla z litiny se vyznačuje nízkou hlučností. Gardena domácí vodárna 3600/4 je navržena tak, aby se snadno instalovala, byla kompaktní a udržitelná. 19 litrová nádrž vyrobená z vysoce kvalitní EPDM membrány je trvanlivá, odolná a zajišťuje krátké časy čerpání. Elektrické čerpadlo pracuje efektivně a bezpečně s vestavěnou funkcí automatického tepelného spínače v případě přehřátí motoru. Extra plnicí otvor zajišťuje rychlou a snadnou instalaci. Vestavěný manometr vám umožní sledovat výkon čerpadla, je zde také jednoduchý vypínač. Před prvními mrazíky jednoduše vypustíte vodu z čerpadla pomocí vypouštěcího šroubu. Robustní skříň čerpadla je ideální pro všechny druhy pevných instalací a je zárukou provozu s nízkou hladinou hluku.

Čerpadlo nesmí čerpat slanou vodu, agresivní nebo snadno hořlavé látky ani potraviny.

Technické parametry:
Jmenovitý výkon: 800 W
Maximální výtlačná kapacita: 3600 l/h
Maximální tlak: 4 bar
Maximální výtlačná výška: 40 m
Maximální teplota čerpaného média: 35 °C
Délka kabelu: 1,5 m
Typ napájecího kabelu: H07 RNF
Elektrická ochranná třída IP X4

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Domácí vodárny
Oblast použití:Studně
Výkon:800 W
Maximální čerpané množství:3 600 l/h
Maximální výška čerpání:40 m
Maximální tlak:4 bar
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:14,0 kg
Výška:5,1 cm
Šířka:2,8 cm
Hloubka:4,6 cm

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 99 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru