7.3.2021 18:56


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Gardena Čerpadlo do sudu 4000/1

Číslo výrobku 5671425

  • Pevné a víceúčelové použití
  • Hliníková teleskopická trubka
  • Nastavitelný plovákový spínač
  • Úzká konstrukce pro malé otvory
  • Bezproblémový transport
  • Ideální pro čtyřplošný zavlažovač Aqua
  • Integrovaný jemný filtr
Informace o výrobku
1 599,-

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

3 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 5671425

Větší pohodlí a k tomu úspora vody čerpadlo do sudu Gardena 4000/1. Gardena čerpadlo do sudu 4000/1 Vám pomůže ušetřit vodu i související náklady tím, že Vám umožní používat dešťovou vodu, nahromaděnou v barelu nebo nádrži, k zavlažování zahrady. Čerpadlo bylo navrženo s ohledem na spolehlivost, účinnost a pohodlí. Tento model je vyroben z vysoce kvalitního plastu vyztuženého skelnými vlákny a lze jej použít různými způsoby. Ať už k naplení konví nebo k zavlažování pomocí postřikovačů a sprch, ukazuje se toto čerpadlo jako ideální společník. S čerpadlem do sudu Gardena 4000/1 je možné provozovat i malé zavlažovače nebo Micro-Drip-System. Ani se nemusíte starat o nečistoty a poškození, díky integrovanému a snadno čistitelnému filtru jsou jak čerpadlo, tak i přípojná zařízení dobře chráněna. Když je sud na dešťovou vodu prázdný, aktivuje se plovákový spínač a ochrání čerpadlo před poškozením, ke kterému by došlo při chodu nasucho. Jednoduše nastavte zapnutí a vypnutí.

Chcete vyprázdnit zásobník do výšky vody 5 mm? Potom jednoduše nastavte spínač k uvedení čerpadla do trvalého provozu. Další důležitou součástí je patentovaná a z hlediska a z hlediska průtoku optimalizovaná teleskopická trubka vyrobená z lehkého a odolného hliníku. Můžete ji dokonce upravit. Přizpůsobte ji výšce sudu na dešťovou vodu za účelem eliminace ztrát a zahákněte za okraj barelu. Dodávaný regulační ventil má několik funkcí. Můžete jej použít k nastavení průtoku nebo k úplnému uzavření hadice, tak aby voda neproudila vůbec. Přeprava je také velmi snadná, připojovací kabel zavěste na pevnou trubku a použijte ji jako držadlo.

Technické parametry:
Jmenovitý výkon: 400 W
Maximální výtlačná kapacita: 4000 l/h
Maximální tlak: 1,3 bar
Maximální hloubka ponoru: 7 m
Maximální výtlačná výška: 13 m
Maximální teplota čerpaného média: 35°C
Délka kabelu: 10 m
Typ napájecího kabelu: H05 RNF
Elektrická ochrana třída: IP X8

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Čerpadlo do nádrže na dešťovou vodu
Oblast použití:Sudy na dešťovou vodu
Výkon:400 W
Maximální čerpané množství:4 000 l/h
Maximální výška čerpání:13 m
Maximální tlak:1,3 bar
Maximální instalační hloubka:7 m
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:4,30 kg
Výška:6,5 cm
Šířka:1,5 cm
Hloubka:1,5 cm

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 99 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru